Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Karetní hry, Sportovní hry, Bojové hry, Střílečky, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Animace, Strategie, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Akční hry a tak dále.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Tapety na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, mobil, počítač, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, PC, notebook, smartphone a pro operační systémy Android, Linux Fedora, Slackware, Mac, Windows 7, Windows 95, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows NT, Lubuntu. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, noční města, rostliny, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, sportovní pozadí, auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, letadla, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 2560x1600, 1600x2560, 1920x1440, 1152x1920, 1600x1200, 1152x768, 1440x2560, 1024x768, 854x480, 1366x1024, 2048x1080, HD 1280x720, 320x568, 1680x1050, 1536x2560, 750x1334 atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Výroky, motta, moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, . Naleznete zde citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o životě od různých známých osobností.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Prapory českých měst, M, Tapety na plochu počítače, Sexy Halle Berry, Stručný slovník pojmů a termínů, Americké federální vlajky, tipy, Germany, Online životopisy, biografie slavných osobností, Městské a obecní prapory obcí ČR, zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace

Adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tablet, Píseň, Schleich, Vánoční punč, Vinná klobása, Santa Claus, Jesličky, Písnička, Vídeň, Vánoční ozdoby, Keramika, Adventní kalendář, Blahopřání, Jingle Bells, PF, Atmosféra, Lego, Tiskárna, Tichá noc, Vánoční svícen, Špalda, Monitor, Linux, Vánoční tapety, Brambořík, Koleda, Francouzsky, K Vytisknutí, LED svíčky, Tisk, Osvětlení apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Počítačové tapety pro Windows - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v monitor, notebook, PC, tablet, phablet, smartphone, displej, mobilní telefon, počítač, ultrabook, mobil a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows NT, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows 95, Linux Mint. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, wallpapery, sportovní pozadí, rostliny, auta, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje. Vyberte si rozměr z 1280x854, 1920x1280, 2160x3840, HD 1280x720, 1920x1200, 2560x1440, 1536x2560, 750x1334, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 800x600, 375x667, 360x720, 854x480, 1440x2560, 320x568 atd.

Ftipy, černý humor, vtipné texty, fóry, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, vtipné texty, fóry, frky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ženách, O zvířátkách, O manželství, O škole, O Windows apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Keywords:hyperlinky, Státní vlaječky, prapory, webové stránky, Super online flash hry, Skleněné vánoční ozdoby, V, Databáze osobností Kdo je to?, webovky, Jak má probíhat Štědrý večer?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, Dopravní značení

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Animace, Strategie, Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Pro dívky, Adventury a tak dále.

Fórky, fóry, vtípky, vtipy, černý humor, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, vtípky, vtipy, černý humor, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Náš tip, cestování, zábava i hry

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: školství, kuriozity, Online testy a kvízy zdarma, Vánoční dárky pod stromečkem, zdarma, pro děti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Tara Reid, V, počítače, volný čas, Biografie slavných osobností

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Obrázky zdarma, Dopravní značky, Krabice s vánočním dárkem, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Skvělé hry online zdarma, Celebrity Matsushima Nanako, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky na plochu počítače, Super online kvízy

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Logické, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové a podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Počítačové tapety pro Windows, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, odkazy, F, Seznam zkratek a akronymů, Přehled státních vlajek států světa, internet, URL, Vánoční tapety na plochu, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Jak spořit a vytvářet úspory?
Odkazy na zajímavé weby
Chelsea Premiere liga
Tipy na zajímavé weby
Světelný vánoční dekorační řetěz
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání k jmeninám
Partnerské internetové stránky
Real Madrid Club
Tipy na užitečné weby
Vánoční stromeček v květináči

Děkujeme vám za vaši návštěvu.