Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. vhodné pro monitor, PC, tablet, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, smartphone, phablet, mobil a pro operační systémy Windows NT, Lubuntu, Slackware, Windows 10, Windows XP, Windows 98, Linux Ubuntu, macOS, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows 2000. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, květiny, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, flóra, stromy, Formule 1, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fantasy, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní wallpapery, motorky, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 1280x1024, 1920x1080, 3200x1200, 1366x768, 1280x768, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1600x900, 1600x2560, 1366x1024, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 2560x1600, 1152x768 atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, jak spustit následující typy souborů: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, dokumenty apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Akční gamesky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Deskovky, Oddechové hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Farmářské hry, online html5 hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Hry s koňmi apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: URL, Nejlepší hry pro dívky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Kde koupit levné letenky?, Webové online hry zdarma, info, Webové online hry zdarma, Cestovatelské stránky, Biografie známých osobností, Prapory regionů a království, F, pro dospělé

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Náš tip, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Strategie, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry a podobně.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, halloween, zvířata, auta, osobnosti a lidé, rostliny, přístroje, sport, mapy, nápoje, hmyz, smajlíci a emotikony, láska, dopravní prostředky, stavby, muži, ptáci, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, nástroje a přístroje, ženy a dívky, Vánoce a Advent atd.

Keywords:K, Online vánoční webzine, V, A, Luxembourg, zábava, cestování, volný čas, Zlatan Ibrahimović, Nejhranější online hry zdarma, F, Slovník pojmů Co je to?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny, fyzikální jednotky, geocaching, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, státy usa, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, květiny, náboženství, nápoje, dopravní prostředky, auta, sport, láska, Vánoce a Advent, stavby, ptáci, mapy, přístroje, ženy a dívky, zelenina, rostliny, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, hudba, hmyz atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Online hry zdarma, Super online kvízy, Naomi Campbell, kuriozity, Federace USA, počítače, Nicole Kidman, Přehled zkratek a akronymů, Pozadí na plochu počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury, Logické hry, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Informace, technika, zábava, informace

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, PC, mobilní telefon, smartphone, notebook, phablet, displej, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Me, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 7, Slackware, Windows 98, Mac, SUSE Linux, Windows 2000, Microsoft Windows 8. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, květiny, motorky, sportovní wallpapery, nature - příroda, free wallpapers, zvířata, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, hmyz a pavouci, ptáci, flóra, stromy, fraktály. Vyberte si rozměr z 1366x768, 375x812, 800x1280, 2160x3840, 1280x720, 360x720, 1600x900, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 3200x1800, 1080x1800, 1280x960, 4800x1200, 2048x1080, 1920x1280 atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Obrázky zdarma, Vánoční magazín, Nejlepší web stránka, Nejhranější hry online, internet, pro děti, Omalovánky k tisku, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury, Logické hry, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jesličky, Lindt, Vídeň, Štědrý den, Přání, Strom, Milka, Václavské náměstí, Striezelmarkt, Dárky, Obrazovka, Brambořík, Květiny, Vánoční hvězda, Kuba, Adventní svícen, Betlém, Nový rok, Mrazík, Kinder, Smrk, Košíčky, Brno, Papírové ozdoby, Adventní neděle, Přáníčko, bezlepkové cukroví, Štěstí, Adventní věnec, Cesmína, Bůh apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, Online hry zdarma, humor, Online testy zdarma, Modelky a celebrity, weby, zdarma, zdroje informací, hyperlinky, odkazy, Databáze osobností Kdo je to?, Gambling, betting,

Několik fórů na závěr. Vtip V tunelu: Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Naše tipy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Co je to GFE?
Doporučené odkazy
Antistresové omalovánky
Partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.