Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Strategie, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Střílečky, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Karetní hry, Animace, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, různé, školství, ekonomie a ekonomika, počítače, lékařství a medicína, latina, nemoce, politika, internet, kultura, chemie, cestování, český jazyk, matematika, zkratky, jídlo, náboženství a křesťanství, hardware, sport, fyzika, psychologie, technika, příroda atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, zajímavosti, volný čas, linky, Online poker, karetní hry na Internetu, doporučujeme, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, odkaz, Chelsea Premiere liga, pro dospělé, F, Online testy a kvízy zdarma, Webové online testy zdarma

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Informace, cestování, zábava i hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, mytologie, záliby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, historie, osobnosti, státní správa, podnikání a podnikatelé, psychologie, zločin a právo, nadpřirozené osoby, lékařství, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, filozofie, národnost, sport, vlastnosti atd.

PC tapety pro Windows - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v PC, počítač, mobilní telefon, tablet, notebook, obrazovka počítače, displej, phablet, monitor, smartphone, ultrabook a pro operační systémy macOS, Java ME, Windows 10, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows NT, Windows 7, Windows Me, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: motorky, hmyz a pavouci, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, sportovní a závodní auta, fantasy, květiny, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, zvířata. Vyberte si rozměr z 1440x2560, 1024x600, HD 1280x720, 1200x1920, 360x640, 1080x1800, 1680x1050, 1536x2048, 320x568, 1280x720, 1920x1280, 1280x854, 1920x1440, 1366x1024, 412x846, 800x1280 atd.

Počítačové tapety pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. lze použít v notebook, mobil, obrazovka počítače, phablet, PC, displej, tablet, smartphone, mobilní telefon, monitor, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Me, SUSE Linux, Linux Mint, Linux Xubuntu, Java ME, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Android, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, budovy a stavby, letadla, wallpapery, noční města, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, rostliny, auta, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 1800x1440, 375x812, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 2160x3840, 1152x864, 1920x1200, 1024x768, 640x480, 1280x768, 1200x1920, 854x480, 393x786, 1280x1024, 1536x2560 atd.

Keywords:M, zadarmo, Online hry zdarma, zdroje informací, Dětské omalovánky, Počítačové tapety pro Windows, výukové pomůcky, M, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Vlajky států USA, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Dopravní značky, Super online hry zdarma, V, Abstraktní obrázky na plochu, internet, PC tapety pro Windows, Vlajky států USA, World Flags, A, webovky, kuriozity, školství

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, phablet, smartphone, ultrabook, notebook, displej, počítač, PC, monitor a pro operační systémy Windows 2000, OSX, Chrome OS, Windows 10, Linux Fedora, Windows 98, Slackware, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Red Hat Linux. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, hudební tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, zvířata, motorky, motocykly, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, auta, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1080x1800, 1280x768, 1536x2560, 412x846, 1280x854, 1280x800, 768x1024, 1440x900, 1440x960, 2560x1440, 640x480, 393x786, 1440x2560, 1280x1024, 2048x1536, 1200x1920 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR, HTML Online browser games, humor, URL, Přehled formátů souborů, Badoo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, hudba, sport, zvířata, přístroje, květiny, náboženství, halloween, mapy, Vánoce a Advent, muži, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, rostliny, věda, jídlo a nápoje, ptáci, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, hmyz, dopravní prostředky, zelenina atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Illinois, New York, Montana, Ohio, Kansas, Jižní Karolína, New Jersey, Virginie, Georgie, Rhode Island, Pensylvánie, Iowa, Missouri, Colorado, Texas, Arizona, Washington, Oklahoma, Wyoming, Oregon, Utah, Connecticut, Arkansas, Massachusetts, Minnesota atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: zdarma, hyperlinky, Nej hry online, pro děti, Seznam souborových přípon, Thailand, Wallpapers na PC ke stažení, Ilustrace, obrázky, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, K, Hry pro nejmenší online, Internet prostitution,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Striptýz
Zajímavé internetové odkazy
Zlatan Ibrahimović
Naše tipy
Poker Kartenspielen
Doporučené odkazy
Přání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.