Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro displej, mobilní telefon, notebook, phablet, PC, smartphone, mobil, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, počítač a pro operační systémy macOS, Slackware, Android, Linux Ubuntu, Mac, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 95, Linux Fedora, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií auta, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, zvířata, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, rostliny, wallpapery. Stahujte ve velikostech 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 2160x3840, 2560x1440, 1200x1920, 1024x768, Full HD 1080x1920, 320x568, 1440x960, 360x720, 412x846, 1536x2560, 768x1024, 1920x1440, 1080x1800 atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pittsburgh Penguins, Olympijští vítězové, Orlík, Pop, Hudebnice, Mluvčí, Textařka, Vojevůdce, Olympijský vítěz, HIV pozitivní, Ministr, Komik, Američan, Brno, Imitátor, Žhavé výstřely, Lord, Vražedkyně, Charta 77, Svatý, Scénárista, Skladatel, Washington Capitals, Továrník, Country, Producent, Habsburkové, New Jersey Devils, Zpěvák, Slovák, Poslanci, Vrah, Sebevražda, Slováci, Fotograf, Křesťanství apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, náboženství, zvířata, auta, rostliny, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, ptáci, halloween, muži, sport, láska, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, zelenina, stavby, ovoce, dopravní prostředky, květiny, hmyz atd.

Klíčová slova: zábava, tipy, Obrázky a kliparty zdarma, Webové online hry zdarma, Nejznámější vánoční koledy, pro děti, V, Hry pro dívky online, Omalovánky, hry pro děti, Přehled formátů souborů, Full HD tapety na PC zdarma, cestování, pro dospělé

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat následující typy souborů: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, grafiku, systémové soubory, dokumenty, písma, fonty, video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory apod.

Ftipy, černý humor, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, mytologie, umělci, filozofie, školství, křesťanství, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, státní správa, žurnalisté a novináři, poruchy, lékařství, národnost, vlastnosti, přezdívky, věda, rodinné vztahy atd.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Perníčky, Slámový adventní věnec, Bůh, Košíčky, Vánoční pozadí, K Vytisknutí, Umělý vánoční stromek, Strom, Kapr, Windows, Štědrý den, Linux, Wallpaper, Adventní neděle, Přáníčko, Štóla, Borovice, Vosí hnízda, Dárky, Nový rok, Vánoční světýlka, Adventní kalendář, Jingle Bells, Přání, Desktop, Adventní věnec, Stromeček, Třásně, Tichá noc, Vánoce, Vánoční koledy apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:hyperlinky, Státní prapory států světa, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajka Severního Irska, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, F, Vánoční hvězda, Onlinovky zdarma, Dopravní značky, výukové pomůcky

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Barbie hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Farmářské hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Super online flash hry, multimédia, Vlajky měst České republiky, Vánoční zvoneček, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky, Online biografie, životopisy osobností, Štědrý večer, internetové stránky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník pojmů a termínů

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Animace, Pro dívky, Postřehové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Závody aut, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Federace USA, odkaz, zdarma, Tipy na dárky k Vánocům, k Ježíškovi, Super online flash hry, webovky, weby, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, internet, Přehled vlajek USA, Online testy zdarma

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Somálcích, O Slovácích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Windows, O ženách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O zvířátkách, O mužích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, nadpřirozené osoby, zločin a právo, křesťanství, filozofie, psychologie, mytologie, záliby, politici, osobnosti, věda, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, politika, školství, sport, národnost, vlastnosti, profese a zaměstnání atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Výroky, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudrosti, hlášky, aforismy

Slavné citáty, Výroky, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudrosti, hlášky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Ilustrace, obrázky, Webové html5 hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, volný čas, kdo je to Mikuláš?, humor, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst České republiky, Wallpapers na PC ke stažení, Vše o Vánocích, Adventní blahopřání k vánocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Válka a hokej: Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Další odkazy:

Naše tipy
Recept na vánoční cukroví vanilkové rohlíčky
Partnerské weby
Vlajka Niue
Doporučené odkazy
Tapety na plochu Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Shakira
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.