Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Full HD pozadí ke stažení - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro smartphone, mobil, phablet, ultrabook, počítač, monitor, notebook, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Windows 98, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, FreeBSD, macOS, Windows 95, Windows NT, Windows 10, Red Hat Linux, Android, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, voda a bubliny, květiny, kytky, auta, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, rostliny, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, budovy a stavby, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou 854x480, 320x568, 2560x1600, 412x846, 1440x900, 375x812, 1920x1080 Full HD, 375x667, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 360x720, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1440x2560, 1536x864, 1024x600 atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, počítače a internet

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, smajlíci a emotikony, hmyz, stavby, auta, zvířata, věda, zelenina, nápoje, nástroje a přístroje, přístroje, Vánoce a Advent, ovoce, dopravní prostředky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, mapy, symboly, halloween, květiny atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Přehled státních vlajek států světa, Skvělé hry online zdarma, Online vánoční magazín, Lucy Liu, zdroje informací, URL, zeměpis, Wallpapers na plochu, Stručný encyklopedický slovník, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Členské země americké federace, cestování

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Informace, počítače a internet

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Keywords:Hry pro nejmenší online, multimédia, Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Sexy Britney Spears, pro dospělé, B, Kliparty pro Office, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, F, info, Online geografické testy zdarma bez registrace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, internet, nemoce, chemie, rostliny, jídlo, bankovnictví, kultura, filozofie, nástroje, školství, ekonomie a ekonomika, věda, různé, psychologie, cestování, lékařství a medicína, matematika, nápoje, materiály, zkratky, zločin a právo, náboženství a křesťanství, příroda atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Náš tip, počítače a internet

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: hyperlinky, Dopravní značení, Seznam vlajek amerických států, Juventus Turín, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, volný čas, V, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, školství, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vtipné texty, fórky, vtipy, frky, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, fórky, vtipy, frky, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O ženách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O manželství apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, věda, přezdívky, psychologie, nadpřirozené osoby, umělci, lékařství, poruchy, vlastnosti, fikce a fantasy, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, školství, politici, zločin a právo, křesťanství, filozofie, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, mytologie atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, Full HD pozadí ke stažení, Nej hry online, Madonna, Obrázky na PC zdarma ke stažení, internetové stránky, Superhry a hry online zdarma, Omalovánky v USA a jejich použití, zábava, humor, Stručný encyklopedický slovník

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vtipné texty, fórky, vtipy, frky, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, fórky, vtipy, frky, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O ženách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O manželství apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Historické ozdoby, Jmenovka, Kuba, Štědrý den, Anglicky, Santa Claus, Milka, Koledy, Hostina, Dia, Sám doma, Korálky, Koleda, Tapeta, bezlepkové cukroví, Dárky, Pozadí, Osvětlení, Osvětlení do oken, Vánoční ubrusy, Pokrmy, Husarské knoflíky, Adventní kalendář, Keramický adventní věnec, Kapr, Stromeček, Patchwork, Samolepky, Betlém, Tichá noc, Šišky apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: K, Kliparty zdarma, Dopravní značky, Vánoční magazín, odkaz, Thierry Henry, Prapory regionů a království, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled zkratek a akronymů, ú, odkazy, Vlajky zemí světa, Istanbul, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Levné letenky
Partnerské internetové stránky
Halle Berry
Odkazy na partnerské weby
Topmodelky a celebrity
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Zajímavé webové stránky
FC Bayern München football

Děkujeme vám za vaši návštěvu.