Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak importovat, jak převést, jak vytvořit soubory následujících typů: koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web, písma, fonty, video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: volný čas, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, kuriozity, Kubovy osobní stránky o cestování, Online životopisy, biografie slavných osobností, pro dospělé, F, Kdo je to Ježíš?, Super online hry zdarma, Prapory regionů a království, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, M

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Keywords:Online testy a kvízy zdarma, hyperlinky, zajímavosti, webové stránky, Obrázky k vybarvení, A, školství, Přehled souborových přípon, Karl Marx, Adam Smith, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, URL, webovky

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Frky, anekdoty, vtipy, ftipy, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, vtipy, ftipy, fóry, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, O manželství, O ženách, O důchodcích, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o doktorech apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Střílečky, Sportovní, Oddechové, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Logické, Strategie, Karetní a podobně.

Moudra, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky, bonmoty, aforismy

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky, bonmoty, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: linky, cestování, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční dárky ke stažení, Hry pro kluky, Slovník pojmů Co je to?, Databáze osobností Kdo je to?, Článek o adventním věnci jako symbolu Vánoc, odkazy, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, Free game online hry

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, státy usa, geocaching, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, země EU apod.

Kameňáky, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O mužích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Somálcích, O ženách, Vtipy o policajtech apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, náboženství a křesťanství, chemie, fyzika, školství, věda, zločin a právo, politika, nemoce, ekonomie a ekonomika, počítače, různé, psychologie, lékařství a medicína, příroda, software, hardware, materiály, účetnictví, stavebnictví, jídlo, nástroje, sport, cestování atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: zadarmo, humor, Superhry a hry online zdarma, Kdo byl Ježíš Kristus?, Tapety na plochu počítače, Wallpapers na PC ke stažení, Životopisy osobností, Blahopřání, gratulace, Wallpapers na plochu PC, pro děti, info

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pop, Ministr zahraničí, Pedagog, Historik, Vražedkyně, Prezidenti, Voják, Vůdce, Masový vrah, Scénárista, Faraon, Životopis, Upálen, Trest smrti, Dabérka, Atentát, Prezidenti USA, Režisér, Poprava, Zpěvák, Sci-fi, Rétorika, Zpěvačky, Ital, Rakušan, Hejtmani, KHL, New York Rangers, Trenérka, Normalizace, Country, Mluvčí, Podnikatelé, Gymnasté, Philadelphia Flyers, Obchodník apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční web, F, Dopravní značky, Rolničky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Online geografické testy zdarma bez registrace, doporučujeme, tipy, zábava, Staré hry online, Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Canada
Tipy na zajímavé weby
Texty blahopřání
Zajímavé webové stránky
Inzeruj, inzerce zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
A.C. Milan - włoski klub piłkarski
Odkazy na užitečné webové stránky
Skleněné vánoční ozdoby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.