Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, zkratky, český jazyk, nástroje, sport, filozofie, příroda, literatura, náboženství a křesťanství, chemie, nemoce, zločin a právo, různé, hardware, software, fyzika, věda, bankovnictví, matematika, materiály, lékařství a medicína, účetnictví, latina, rostliny atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . Naleznete zde Oddechové, Vánoční online hry, Logické, Karetní, parkování - parkovačky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Nej hry online, Online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky se zvířaty na monitor, Online hry pro děti zdarma, Nej hry online, zábava, Flags of the world countries, Kliparty zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, pro dospělé, URL

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Keywords:internetové stránky, zajímavosti, počítače, M, Bayern München, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky na PC, tipy, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Státy a jejich prapory, V, Super free web games zdarma

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kancléř, Faraon, Sochař, Exilový prezident, Američané, Textař, Diplomat, Hejtmani, Teolog, Američan, Producent, Ministr, Historik, Básník, Mim, Voják, Němci, Masový vrah, Miliardář, Státník, Ministr zahraničí, Hudebnice, Kněz, Čeští králové, HIV pozitivní, Překladatel, Starověký Egypt, Atentát, NHL, Komunista, Žhavé výstřely, Češi, Vládce, Prezidenti, Zavražděn, Olympijští vítězové apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Oddechové hry, Barbie hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Logické hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Hannah Montana, Deskovky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Strategické onlinovky, online html5 hry apod.

Klíčová slova: V, doporučujeme, Vlajky spojených států amerických, Dětské omalovánky, linky, pro děti, zdroje informací, Kim Kardashian, školství, Dopravní značky, Obrázky vlajek států světa, Vlajky měst České republiky

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat, jak přehrát soubory následujících typů: spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, video soubory, grafiku apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Colorado, New York, Tennessee, Louisiana, Vermont, Texas, Delaware, Rhode Island, Oklahoma, Pensylvánie, New Jersey, Arkansas, Západní Virginie, Illinois, Wisconsin, Indiana, Virginie, Severní Karolína, Maine, Jižní Dakota, Mississippi, Iowa, Nebraska, Minnesota, Montana, Havaj atd.

Klíčová slova: V, zadarmo, cestování, Country flags, Kliparty zdarma, Online vánoční webzine, PC pozadí pro Windows, Obrázky k vytištění a vybarvení, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, internet

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat, jak přehrát soubory následujících typů: spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, video soubory, grafiku apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné básničky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: zeměpis, výukové pomůcky, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online adventní magazín, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, PC tapety pro Windows, weby, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, multimédia, hyperlinky, zdarma, Poker online card game,

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online tetris hry zdarma
Partnerské weby
Arsenal F.C.
Tipy na zajímavé weby
Adventní koleda
Naše tipy
Cestovatelské stránky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.