Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

úsloví, rčení, výroky, aforismy, bonmoty, myšlenky, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, rčení, výroky, aforismy, bonmoty, myšlenky, přísloví, z kategorií citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohu od různých známých osobností.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Silvestr, Nový rok, Jezulátko, Vinná klobása, Tiskárna, Historické ozdoby, Adventní věnec, Křesťanství, Vánoční ubrusy, Ježíš Kristus, Osvětlení do oken, Umělý vánoční stromek, Omalovánky, Jmenovky, Květiny, Vánoční hvězda, Ježíšek, Skleněné ozdoby, Santa, Samolepky, Patchwork, Francouzsky, K Vytištění, Tablet, Mrazík, Tapeta, Vánoční tapety, Dia, Košíčky, Vánoční svařák, Perníčky apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, literatura, nemoce, matematika, různé, stavebnictví, kultura, zkratky, latina, chemie, technika, internet, lékařství a medicína, psychologie, cestování, náboženství a křesťanství, český jazyk, rostliny, software, účetnictví, fyzika, nástroje, politika, filozofie atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti, humor, A, Naomi Campbell, Super online kvízy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, odkaz, Prapory českých měst, Online geografické testy zdarma bez registrace, Hry pro kluky

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Logické, Sportovní, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Pro dívky, Velikonoční hry, Závodní, Střílečky, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Náš tip, počítače a internet

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, internet, chemie, technika, nástroje, český jazyk, školství, cestování, politika, fyzika, psychologie, matematika, lékařství a medicína, věda, software, příroda, různé, jídlo, latina, nápoje, počítače, hardware, nemoce, sport atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Keywords:URL, hyperlinky, linky, Vlajky států USA, Póquer juego de apuestas, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, Nejhranější hry online, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, počítače, webové stránky, Databáze osobností Kdo je to?

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Internet, síť, počítače a internet

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, náboženství, Vánoce a Advent, ptáci, sport, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, věda, mapy, hmyz, halloween, hudba, muži, osobnosti a lidé, zvířata, rostliny, nápoje, láska, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, přístroje, nástroje a přístroje atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: V, V, info, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, internetové stránky, pro dospělé, Skvělé hry online zdarma, Obrázky k vybarvení, Obrázky na PC ke stažení, Online hry zdarma, Online adventní magazín, zeměpis

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť, počítače a internet

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: tipy, výukové pomůcky, Přehled státních vlajek států světa, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, M, školství, pro děti, Obrázky vlajek, Ilustrační obrázky, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: zdroje informací, internet, odkazy, ú, Seznam státních vlajek, Slot machine, weby, Free game online hry, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázky na PC ke stažení, Online adventní magazín, Staré hry online, Obrázková přání k svátku podle jmen,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Další odkazy:

Partnerské weby
Tapety na plochu flóra a květiny
Zajímavé internetové odkazy
Svobodný software
Tipy na zajímavé weby
Computer games
Doporučené odkazy
Sportovní tapety na PC
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.