Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Informace, internet, počítače, hry

Tapety na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. jsou vhodná pro phablet, smartphone, notebook, mobilní telefon, ultrabook, počítač, tablet, PC, mobil, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, Windows 95, Microsoft Windows Vista, macOS, Mac, Windows Server 2012, Slackware, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, hmyz a pavouci, ptáci, sportovní wallpapery, květiny, nature - příroda, free wallpapers, oceán, moře, pláže, zvířata, velkoměsta a noční život, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 1024x600, 360x760, 1600x2560, 1152x1920, 3200x1800, 1280x960, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 2560x1440, 1600x900, 800x600, 768x1024, 1920x1440, 1440x900, 1024x768, 1536x2048 atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, video soubory apod.

Klíčová slova: cestování, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, URL, Otevřený formát, Dopravní značení, zdarma, Biografie známých osobností, Stavění sněhuláka, kuriozity, zajímavosti, internetové stránky, Vánoční web

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Motta, úsloví, přísloví, hlášky, bonmoty, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Motta, úsloví, přísloví, hlášky, bonmoty, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o smutku od různých známých osobností.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Ježíšek nebo Santa?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Historické vánoční ozdoby, Vlajky států USA, Slovník pojmů Co je to?, Online testy zdarma bez registrace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, národnost, sport, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, osobnosti, školství, lékařství, křesťanství, politici, nadpřirozené osoby, zločin a právo, státní správa, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, filozofie, žurnalisté a novináři, mytologie, přezdívky, profese a zaměstnání, umělci atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Arkansas, Washington, Maine, Nevada, Idaho, Nebraska, Oregon, Ohio, Jižní Dakota, Texas, Colorado, Kalifornie, Michigan, Montana, Jižní Karolína, Severní Dakota, Delaware, Virginie, Kansas, Louisiana, Indiana, Kentucky, Rhode Island, Pensylvánie, Alabama atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, online html5 hry, Deskovky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Logické hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Síť, internet, počítače, hry

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Kalifornie, Minnesota, Severní Karolína, Západní Virginie, Nevada, Utah, Delaware, Florida, Arkansas, Wyoming, Missouri, Nebraska, Severní Dakota, Georgie, Louisiana, Kentucky, Arizona, Indiana, Jižní Dakota, Virginie, Connecticut, Wisconsin, Oregon, Texas, Havaj atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší online hry zdarma, Raw vánoční cukroví, Dopravní značení, webové stránky, Tapety do mobilu, FarmVille social network browser game, výukové pomůcky, Státní vlajky zemí, info, zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Hlášky, přísloví, bonmoty, moudrosti, myšlenky, moudra, motta

Citáty slavných osobností, Hlášky, přísloví, bonmoty, moudrosti, myšlenky, moudra, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Květiny, Adventní trhy, Třásně, Přáníčko, Kuba, Umělý vánoční stromek, Plocha, Václavské náměstí, Keramika, Vídeň, Korálky, Historické ozdoby, Vánoce, Osvětlení do oken, Vánoční dekorace, Nový rok, Monitor, Vánoční pozadí, Sněhulák, LED svíčky, Skleněné ozdoby, Vánoční světýlka, Ježíš Kristus, Pozadí, Svíčky, Vánoční ubrusy, Brambořík, bezlepkové cukroví, Windows, Patchwork, Betlém apod.

PC tapety pro Windows - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, mobil, notebook, monitor, phablet, tablet, PC a pro operační systémy Chrome OS, macOS, Windows 10, Windows 2000, SUSE Linux, Linux Fedora, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 10 Mobile, OSX. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, noční města, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, auta, příroda, krajina, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, letadla, květiny, kytky, rostliny, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x600, 375x812, 800x600, 1600x1200, 1440x960, 1920x1200, 1440x900, 1280x854, 393x786, 1536x864, 1280x800, 1200x1920, HD 1280x720, 360x760, 640x480, 360x720 atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: multimédia, F, volný čas, Vánoční dárky, F, hyperlinky, V, Penelope Cruz, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Tapety na PC, Přehled formátů souborů

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Náš tip, internet, počítače, hry

Fóry, kameňáky, vtípky, vtipné texty, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Fóry, kameňáky, vtípky, vtipné texty, ftipy, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, černý humor apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Sportovní, Pro dívky, Logické, Bojové online gamesy, Oddechové a podobně.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: školství, Hry pro kluky, doporučujeme, PC tapety pro Windows, Skvělé hry online zdarma, Adventní věnec – symbol Vánoc, Obrázky na PC, tipy, počítače, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online tetris hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Doporučené odkazy
Betlém
Partnerské weby
Manchester United F.C.
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.