Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Full HD pozadí ke stažení - tapety na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro notebook, počítač, monitor, PC, mobilní telefon, ultrabook, tablet, mobil, obrazovka počítače, phablet, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Mac, OSX, Windows 7, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 98. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, hudební tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, květiny, kytky, wallpapery, Roztomilá zvířátka, noční města, příroda, krajina, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, letadla, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, auta, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly. Vyberte si rozměr z 2048x1080, 1280x960, 1024x768, 1680x1050, 2560x1440, 854x480, 1152x864, 800x600, 360x760, 360x720, 1920x1280, 1440x900, 2560x1600, 375x812, 1440x2560, Full HD 1080x1920 atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: URL, zdroje informací, Super online flash hry, Životopisy slavných osobností, Co je to GFE?, Městské a obecní prapory obcí ČR, internet, cestování, Naomi Campbell, Ilustrace, obrázky, zdarma, Online testy zdarma, Dopravní značení

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Barbie hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Deskovky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Hannah Montana apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, země EU, firmy a společnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:Seznam souborových přípon, kuriozity, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tapety na plochu zdarma, zadarmo, weby, Full HD pozadí ke stažení, Texty blahopřání, Seznam státních vlajek, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webové stránky

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sám doma, Vánoční ozdoby, Svíčky, Betlém, Cesmína, Štóla, Monitor, Alkoholový kalendář, Květiny, Píseň, Silvestr, Ohňostroj, Jarmark, Mrazík, Hostina, Nový rok, Linux, Vánoční svíčky, Jezulátko, Borovice, Vánoční ubrusy, Ježíšek, Striezelmarkt, Obrazovka, Vánoční prostírání, Perníčky, Přáníčko, Vosí hnízda, Třásně, Advent, Rostliny apod.

Vtípky, frky, fórky, kameňáky, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, fórky, kameňáky, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, jídlo a nápoje, ovoce, nástroje a přístroje, stavby, smajlíci a emotikony, zvířata, květiny, auta, halloween, mapy, osobnosti a lidé, symboly, nápoje, ptáci, přístroje, dopravní prostředky, sport, Vánoce a Advent, ženy a dívky, věda, hmyz, muži atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Trest smrti, Královna, Vojáci, Boston Bruins, Sci-fi, Zpěvák, Fotograf, Slovák, Vládce, Poslanec, Vražedkyně, Překladatel, Sebevražda, Novinář, Poslanci, Prezidenti, Zpěvačka, Komik, Country, Renesance, Olympijští vítězové, Itálie, Státník, Rakušan, Podnikatelé, Česká královna, Mim, Rock ‚n‘ Roll, Zavražděn, Nežijící, Charta 77, Hokejisté, Malíř, Režisér, Filozof, Manýrismus apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Dopravní značení, Grindr, webovky, školství, Vlajky amerických států USA, United Kingdom, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky vlajek států světa, Přehled přípon a koncovek souborů, tipy

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Velikonoční hry, Závodní, Logické a podobně.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: F, linky, internetové stránky, Seychelles, M, M, Tapety na plochu PC, Antistresové omalovánky pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Kliparty zdarma

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, zkratky, cestování, software, filozofie, ekonomie a ekonomika, fyzika, hardware, bankovnictví, jídlo, náboženství a křesťanství, latina, zločin a právo, český jazyk, sport, materiály, kultura, psychologie, nástroje, technika, počítače, lékařství a medicína, literatura, internet atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventury, Farmářské hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Hannah Montana, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Deskovky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire apod.

Motta, moudrosti, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, hlášky

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o bohatství, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o lásce od různých známých osobností.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Logické hry, Animace, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Strategie, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Super online kvízy, zeměpis, Hazard games, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, pro dospělé, Přehled vlajek USA, odkaz, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
United Arab Emirates
Doporučené odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání
Naše tipy
Film Avatar 1,2
Zajímavé internetové odkazy
Online poker, karetní hry na Internetu
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.