Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Tapety na PC - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. vhodné pro monitor, displej, PC, počítač, mobilní telefon, tablet, ultrabook, phablet, notebook, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Mac, FreeBSD, Android, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows 10, Lubuntu, Linux Ubuntu. Pozadí na PC z kategorií adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, jídlo a nápoje, voda a bubliny, letadla, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, zvířata, operační systémy, Windows, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, hudební tapety, květiny, kytky, moře, oceány, pláže. Vyberte si rozměr z Full HD 1080x1920, 2560x1600, 360x720, 1536x2048, 800x600, 1920x1080 Full HD, 768x1024, 412x846, 1920x1200, 1440x900, 1280x768, 1152x864, 1200x1920, 800x1280, 1920x1280, 1600x1200 atd.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Logické hry, Animace, Střílečky, Strategie, Karetní hry, Adventury, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Závody aut a tak dále.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Super online kvízy, doporučujeme, Vlajky měst a obcí České republiky, URL, Venkovní vánoční osvětlení pro váš dům, Online hry zdarma, F, Superhry a hry online zdarma, Romantické zamilované sms vzkazy, zábava, A, Vánoční web, cestování

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, jak spustit, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet následující typy souborů: grafiku, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, komprimace dat apod.

Anekdoty, vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O ženách, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích apod.

Informace pro děti i dospělé

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Vánoční online hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Klasické, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Oddechové, Závodní a podobně.

Keywords:Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, Hry pro nejmenší online, volný čas, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, počítače, internetové stránky, Přehled souborových přípon, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, zajímavosti, Tapety na PC, Slovník pojmů Co je to?

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Kentucky, Delaware, Wisconsin, Maine, Colorado, Arkansas, Indiana, Severní Dakota, Oklahoma, Maryland, Aljaška, Tennessee, Mississippi, New Hampshire, Connecticut, Severní Karolína, Arizona, Florida, Wyoming, Oregon, Pensylvánie, Iowa, New Jersey, Utah, Havaj atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Vtipy, kameňáky, fóry, fórky, frky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, fóry, fórky, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné básničky, černý humor, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Střílečky, Adventury, Relaxační hry, Závody aut, Hry pro děti, Sportovní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Dopravní značení, Obrázky na plochu počítače, V, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy, tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Biografie slavných osobností, Alkohol a Vánoce, Obrázky zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Síť pro děti i dospělé

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Nej hry online, Online web Hry zdarma bez registrace, Full HD wallpapers na PC, Vánoční omalovánky k tisku, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, Novoroční přání ať problémy tě nezaskočí, zeměpis, Obrázky vlajek států světa, Databáze osobností Kdo je to?

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Životopisy slavných osobností, Přehled vlajek USA, odkaz, info, Dárky zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, internet, humor, Nejlepší zeměpisné kvízy, Státní prapory všech zemí, Hungary,

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu se psy
Naše tipy
Tapety na plochu auta
Tipy na zajímavé weby
Black Jack
Partnerské weby
Omalovánky k tisku
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.