Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: cestování, volný čas, Vlajky amerických států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tinder, kuriozity, Wallpapery do mobilu, Webové online hry zdarma, Roulette Spielsysteme, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online vánoční webzine, zadarmo, weby

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak přehrát, jak převést, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, čím zobrazit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, video soubory, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, systémové soubory, internet a web apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, chemie, různé, politika, filozofie, český jazyk, fyzika, náboženství a křesťanství, zločin a právo, technika, ekonomie a ekonomika, cestování, jídlo, latina, nápoje, hardware, věda, rostliny, psychologie, počítače, internet, školství, příroda, nemoce atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Keywords:Hry pro dívky online, internet, Vlajky měst České republiky, V, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, školství, Vlajky měst České republiky, humor, Roulette casino game online how to play, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, webovky

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Závodní, Oddechové, Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky a podobně.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Ftipy, frky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Vtipy, černý humor, vtípky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, černý humor, vtípky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O ženách, O důchodcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Somálcích, O škole, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, doporučujeme, internetové stránky, Celebrity Jennifer Aniston, info, odkaz, odkazy, Vlajky zemí Oceánie, Dopravní značení, URL, multimédia, Staré hry online

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, Miliardář, Hudba, Sebevražda, Hudebnice, Žhavé výstřely, Rétorika, Pop, Textař, Imitátor, Habsburkové, Dallas Stars, Miliardáři, Florida Panthers, Závodník, Pittsburgh Penguins, Orlík, Filozof, Vládce, Olympijští vítězové, Státník, Němci, Boston Bruins, Upálen, Itálie, Generalissimus, Vojevůdce, Nobelova cena, Philadelphia Flyers, Skladatel, Brno, Podnikatel, Zlatý slavík, Fotograf, ČSSD, Komik apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní kalendář, Omalovánky, Bůh, Lindt, Cesmína, Plocha, LED svíčky, Ježíš Kristus, Betlém, K Tisku, Dia, Tiskárna, Štědrý večer, Osvětlení do oken, Rumové řezy, Korálky, Koledy, Papírový vánoční stromek, Jmelí, K Vytištění, Brambořík, Vosí hnízda, Brno, Wallpaper, Štěstí, Jezulátko, Adventní svícen, Německy, Adventní věnec, Vinná klobása, Košíčky apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobil, monitor, notebook, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, počítač, phablet, displej, PC a pro operační systémy Windows 2000, Linux Xubuntu, Mac, Red Hat Linux, Windows 7, Windows NT, FreeBSD, OSX, Windows 95, Windows Me, Java ME. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, wallpapery, operační systémy, Windows, letadla, noční města, zvířata, sportovní pozadí, auta, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, rostliny, hudební tapety, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné rozměry 375x667, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1920x1200, 800x600, 1440x2560, 320x568, 1536x2048, 1152x864, 1800x1440, 1280x960, 1152x768, 2560x1600, 360x720, 375x812, 360x760 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Lionel Messi, jogador de futebol argentino, Obrázky na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, V

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, Miliardář, Hudba, Sebevražda, Hudebnice, Žhavé výstřely, Rétorika, Pop, Textař, Imitátor, Habsburkové, Dallas Stars, Miliardáři, Florida Panthers, Závodník, Pittsburgh Penguins, Orlík, Filozof, Vládce, Olympijští vítězové, Státník, Němci, Boston Bruins, Upálen, Itálie, Generalissimus, Vojevůdce, Nobelova cena, Philadelphia Flyers, Skladatel, Brno, Podnikatel, Zlatý slavík, Fotograf, ČSSD, Komik apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, státní správa, věda, přezdívky, školství a vzdělávání, mytologie, psychologie, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, lékařství, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, umělci a umění, rodinné a příbuzenské vztahy, herectví, herci a herečky, politici, křesťanství, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, Online biografie, životopisy osobností, Online vánoční webzine, zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Cristiano Ronaldo football, Nej hry online, M, Státy a jejich prapory, tipy, počítače, linky, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Další odkazy:

Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Rulet Roulette
Zajímavé webové stránky
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Blahopřání k MDŽ
Tipy na zajímavé weby
Adult FriendFinder
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.