Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Moudra, hlášky, bonmoty, myšlenky, výroky, rčení, moudrosti

Citáty slavných, Moudra, hlášky, bonmoty, myšlenky, výroky, rčení, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Síť, důležité informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, filozofie, umělci, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, školství, politika, národnost, sport, žurnalisté a novináři, křesťanství, herectví, herci a herečky, lékařství, psychologie, mytologie atd.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, internetové stránky, Vánoční web, Online testy a kvízy zdarma, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zdarma, Tapety na plochu zvířátka, Webové online hry zdarma, webové stránky, cestování, M

Vtípky, vtipné texty, fóry, kameňáky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, fóry, kameňáky, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, politika, matematika, zločin a právo, zkratky, počítače, latina, různé, lékařství a medicína, věda, chemie, jídlo, příroda, český jazyk, nápoje, nástroje, stavebnictví, rostliny, nemoce, ekonomie a ekonomika, fyzika, cestování, náboženství a křesťanství, bankovnictví atd.

Internet, síť, důležité informace

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Florida, Georgie, New York, Idaho, Havaj, Jižní Karolína, Michigan, Connecticut, Kentucky, Oregon, Iowa, Oklahoma, Nevada, Arizona, Wyoming, Maine, Texas, Tennessee, Utah, Mississippi, Severní Karolína, Louisiana, Pensylvánie, Delaware, New Hampshire, Jižní Dakota atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:V, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, výukové pomůcky, Smuteční kondolence, URL, info, pro dospělé, Cestování po ČR a Evropě, Vlajky amerických států USA, weby, Vlajky států a zemí světa

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hudba, ovoce, zvířata, mapy, náboženství, ženy a dívky, auta, halloween, stavby, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ptáci, nástroje a přístroje, hmyz, láska, sport, muži, osobnosti a lidé, symboly atd.

World wide web, internet, důležité informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, volný čas, Online životopisy, biografie slavných osobností, Cambodia, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, V, Přání k narození dítěte, kuriozity, zábava, zeměpis, zajímavosti

PC tapety pro Windows - obrázky na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v PC, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, notebook, monitor, ultrabook, mobil, phablet, displej a pro operační systémy Slackware, macOS, Windows 10 Mobile, Windows 95, SUSE Linux, Windows XP, Linux Mint, Windows 7, Lubuntu, FreeBSD, Java ME. Tapety na PC z kategorií psi a štěňátka, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, noční města, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, budovy a stavby, voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, auta, adventní a vánoční tapety, wallpapery, letadla, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, Roztomilá zvířátka. Zvolte si z rozměrů hi res 2560x1920, 1440x2560, 1152x1920, 1536x2048, 1280x1024, 412x846, 1024x768, 1440x960, 750x1334, 1600x1200, 800x600, 1280x960, 375x667, 1600x900, 360x640, 1920x1440 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, geocaching, firmy a společnosti, hudební zkratky, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, státy usa, obecné zkratky apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace, důležité informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky . Naleznete zde Animace, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Adventury, Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Strategie, Karetní hry a tak dále.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak exportovat, jak importovat, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít soubory těchto typů: spustitelné soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, grafiku, video soubory, internet a web, šablony dokumentů, písma, fonty, systémové soubory apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: zadarmo, M, Přehled přípon a koncovek souborů, Britney Spears, Online testy zdarma, Nejhranější online hry zdarma, linky, Celebrity, herečky, zpěvačky, Kliparty zdarma ke stažení, Seznam státních vlajek, Super free web games zdarma

PC tapety pro Windows - obrázky na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v PC, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, notebook, monitor, ultrabook, mobil, phablet, displej a pro operační systémy Slackware, macOS, Windows 10 Mobile, Windows 95, SUSE Linux, Windows XP, Linux Mint, Windows 7, Lubuntu, FreeBSD, Java ME. Tapety na PC z kategorií psi a štěňátka, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, noční města, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, budovy a stavby, voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, auta, adventní a vánoční tapety, wallpapery, letadla, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, Roztomilá zvířátka. Zvolte si z rozměrů hi res 2560x1920, 1440x2560, 1152x1920, 1536x2048, 1280x1024, 412x846, 1024x768, 1440x960, 750x1334, 1600x1200, 800x600, 1280x960, 375x667, 1600x900, 360x640, 1920x1440 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, geocaching, firmy a společnosti, hudební zkratky, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, státy usa, obecné zkratky apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Doporučené odkazy, důležité informace

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zdraví, Přáníčko, Patchwork, Dárky, Lego, Vánoční tapety, Text, Keramický adventní věnec, Recepty, Tisk, Košíčky, Linux, Jarmark, Šišky, K Vytištění, Rostliny, Umělý vánoční stromek, Jídlo, Jezulátko, Samolepky, Milka, Pokrmy, Štěstí, Vídeň, Kavkazská jedle, Vánoční stromek, Hostina, Osvětlení do oken, Tiskárna, Tablet, Strom apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, věda, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, sport, křesťanství, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, národnost, záliby, politika, psychologie, osobnosti, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, školství, mytologie, podnikání a podnikatelé atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Wallpapers na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v mobil, počítač, smartphone, tablet, phablet, obrazovka počítače, displej, ultrabook, monitor, PC, notebook a pro operační systémy Windows NT, Windows 98, OSX, Java ME, FreeBSD, Windows 10, Chrome OS, Windows XP, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 95. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, fraktály, květiny, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, velkoměsta a noční život, free wallpapers, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, motorky, armáda, válka, zbraně, zvířata, ptáci, Formule 1, flóra, stromy, hmyz a pavouci. Vyberte si rozměr z 1080x1920, 1152x1920, 768x1024, 1280x854, 750x1334, 1920x1280, 375x667, 1800x1440, 1600x2560, 1366x1024, 320x568, 1920x1080, 2560x1440, 1536x2048, 2048x1536, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlajky měst a obcí České republiky, A, Prapory regionů a království, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma, zdroje informací, internet, Hry pro kluky, doporučujeme, tipy, počítače, Best web page, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Brooke Burke
Zajímavé internetové odkazy
Luis Alberto Suárez
Naše tipy na užitečné weby
Charisma Carpenter
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Charlize Theron
Doporučené internetové odkazy
Tapety na plochu příroda
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajky měst Moravskoslezského kraje

Děkujeme vám za vaši návštěvu.