Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Ftipy, kameňáky, frky, černý humor, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, frky, černý humor, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipné hádanky, O ženách, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O důchodcích, O škole, O Windows, O manželství apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Free game online hry, Online adventní magazín, F, webové stránky, Mezinárodní den žen, zábava, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online testy a kvízy, Přání k jmeninám, R, Webové html5 hry zdarma, odkaz, Online adventní magazín

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, okresy České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Deskovky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Adventury, online html5 hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Puzzle a skládačky apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Keywords:Prapory českých měst, odkazy, Nejhranější online hry zdarma, kuriozity, Gwen Stephanie, Nejlepší zeměpisné kvízy, zajímavosti, Seznam souborových přípon, Vlajky Amerických států, zdroje informací, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států obrázků

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, latina, software, rostliny, zkratky, náboženství a křesťanství, kultura, politika, jídlo, účetnictví, materiály, počítače, psychologie, technika, internet, stavebnictví, bankovnictví, literatura, chemie, nemoce, ekonomie a ekonomika, český jazyk, fyzika, cestování atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jarmark, Pastýř, Papírový vánoční stromek, Přáníčko, bezlepkové cukroví, Jmenovka, Vánoční dekorace, Jezulátko, Vídeňský punč, Václavské náměstí, Keramický adventní věnec, Sám doma, Vánoční stromeček, Silvestr, Ostrava, Umělý vánoční stromek, Ježíšek, Květiny, Adventní věnec, Korálky, Anglicky, Windows, Košíčky, Vánoční ozdoby, Anděl, Smrk, Skleněné ozdoby, Vánoční filmy, Sněhulák, Adventní trhy, Strom apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, Textová přáníčka k Velikonocům, Biografie slavných osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Sportovní tapety na PC, webovky, internet, weby, Seznam souborových přípon

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Svatý, Normalizace, Ministr zahraničí, Američané, New Jersey Devils, Pop, Generalissimus, Itálie, Herec, Komunisté, Textařka, KHL, Ministr, Country, Maršál, Zpěvák, Státník, Herečka, Česká královna, Žhavé výstřely, Vojevůdce, Zavražděn, ČSSD, Poslanec, Boston Bruins, Dallas Stars, Ekonom, Náboženství, Fotograf, Režisér, Manýrismus, Upálen, Sebevražda, Hejtman, Prezident, Zlatý slavík apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Logické hry, Vaření a smažení, Adventury, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Barbie hry apod.

Klíčová slova: cestování, linky, Členské země americké federace, Obrázky na plochu, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Free game online hry, Neoficiální stránky o městu Plzeň, pro děti, Hry pro kluky, R

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Wallpapery na tablet - full HD wallpapery ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. vhodné pro smartphone, počítač, displej, monitor, obrazovka počítače, PC, phablet, notebook, ultrabook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Windows 98, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Slackware, Java ME, Linux Mint, Windows NT, SUSE Linux, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, zvířata, velkoměsta a noční život, květiny, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, ptáci, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, fraktály, Rally, závody aut, nature - příroda, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers. Vyberte si rozměr z 1024x768, 1600x900, 854x480, 1600x1200, 1280x960, 640x480, 1280x720, 320x568, 1440x960, 1280x854, 2048x1536, 1080x1800, 2560x1440, 3200x1800, 375x667, 2560x2048 atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, židovské anekdoty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: výukové pomůcky, multimédia, školství, volný čas, V, Obrázek Jóga, Online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značky, Hry pro kluky, počítače, tipy, Panama, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Vlajky, flags
Tipy na Partnerské weby
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Sexy Cameron Diaz
Linky na partnerské weby
Country flags
Zajímavé internetové odkazy
Kirsten Dunst
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.