Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, filozofie, národnost, přezdívky, historie, školství, politici, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, křesťanství, politika, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, poruchy, státní správa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, koncovky souborů apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: internet, Webové online testy zdarma, kuriozity, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánky k tisku, multimédia, zeměpis, Super online hry zdarma, Casino, Vánoční web, volný čas, zadarmo, Vlajky zemí světa

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:zdroje informací, weby, Hry pro dívky online, Prapory regionů a království, Afrika, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší hry pro dívky, V, Tinder aplikasi, Dopravní značky, Webové online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Kancléř, Francouz, Překladatel, Voják, KHL, Habsburkové, Hejtmani, Masový vrah, New Jersey Devils, Florida Panthers, Producent, Miliardáři, Slovenští prezidenti, Režisér, Politik, Poslanci, Slovák, Hokej, Archivář, Komunista, Rétorika, Olympijský vítěz, Herec, Vražedkyně, Američané, Prezidenti ČR, New York Rangers, Dallas Stars, Exilový prezident, Slováci, Trest smrti, Němci, Rakušan, Fotograf, Olympiáda apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, hudba, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, osobnosti a lidé, auta, věda, ptáci, ovoce, hmyz, zvířata, mapy, květiny, rostliny, nápoje, láska, nástroje a přístroje, zelenina, stavby, dopravní prostředky atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: pro děti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Dopravní značení, Arsenal F.C., zábava, Kliparty pro dokumenty, Obrázky, kliparty, Striptýz, Webové online hry zdarma, V, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zajímavosti

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Vtípky, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O škole, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, osobnosti, záliby, podnikání a podnikatelé, státní správa, psychologie, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, křesťanství, věda, politici, mytologie, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, žurnalisté a novináři, filozofie, přezdívky, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, politika, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kinder, Vánoční trhy, Santa Claus, bezlepkové cukroví, Kameňák, Korálky, Vánoční pozadí, Kapr, Adventní kalendář, Jmelí, Brno, Hostina, Písnička, Brambořík, Štóla, Ježíš Kristus, Linux, Francouzsky, Cesmína, Osvětlení, Vánoční filmy, Vánoční svícen, LED svíčky, PF, Vídeň, Plzeň, Kuba, Anděl, Historické ozdoby, Monitor, Vánoční hvězda apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Super online flash hry, URL, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Kasína, H, humor, Přehled zkratek a akronymů, Beyoncé Knowles, hyperlinky, školství, Vlajky států USA

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Vtípky, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O škole, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Informace, informace, cestování, volný čas

Motta, úsloví, moudra, moudrosti, aforismy, výroky, myšlenky

Citáty slavných, Motta, úsloví, moudra, moudrosti, aforismy, výroky, myšlenky, . Naleznete zde citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o lži od různých známých osobností.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Závodní, Logické, parkování - parkovačky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky a podobně.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, stavby, ovoce, ženy a dívky, věda, mapy, květiny, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, muži, zvířata, smajlíci a emotikony, sport, osobnosti a lidé, symboly, láska, náboženství, auta, přístroje, jídlo a nápoje, nápoje, ptáci, hudba atd.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, V, Seznam přípon a koncovek souborů, webovky, počítače, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Slovník pojmů Co je to?, info, pro dospělé, linky, Online testy zdarma bez registrace, Staré hry online, Tapety na plochu města,

Několik fórů na závěr. Vtip Robot: Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Tara Reid
Naše tipy
Obrázky k svátku, obrázková přání
Tipy na zajímavé weby
Svatební blahopřání a texty
Doporučené odkazy
Filipínská vlajka
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.