Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, muži, auta, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, nápoje, symboly, mapy, nástroje a přístroje, věda, náboženství, ovoce, osobnosti a lidé, přístroje, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, hmyz, halloween, láska, hudba, zvířata atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, V, zdroje informací, webovky, Tipy na výlet, F, Vlajky zemí světa, tipy, Online dating services, weby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty zdarma ke stažení, M

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Tapety na PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. můžete využít v smartphone, mobil, displej, notebook, tablet, mobilní telefon, monitor, phablet, ultrabook, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Linux Mint, OSX, Windows Server 2012, Windows 7, Chrome OS, Java ME, FreeBSD. Pozadí na plochu PC z kategorií letadla, adventní a vánoční tapety, auta, sportovní pozadí, noční města, 3D a Abstraktní, zvířata, hry a herní wallpapery, wallpapery, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, rostliny, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby. Stahujte v rozlišení 375x667, 1280x854, 375x812, 1280x768, 393x786, 640x480, 1152x1920, 750x1334, 1536x864, 1024x600, 1280x960, 2560x2048, hi res 2560x1920, 1600x900, 1600x1200, 2160x3840 atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Adventury, Oddechové hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Keywords:volný čas, Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky spojených států amerických, webové stránky, Chelsea Premiere liga, kuriozity, zeměpis, počítače, Omalovánky zdarma ke stažení, Dopravní značení, Seznam souborových přípon, internet

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Závody aut, Strategie, Karetní hry, Hry pro děti, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Online hry zdarma, Obrázky na PC ke stažení, Vlajka Palau, Tapety na PC, Vlajky amerických států USA, Ilustrační obrázky, Vlajky měst Olomouckého kraje, Super online flash hry, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, V

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, ženy a dívky, mapy, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, symboly, auta, ptáci, věda, náboženství, osobnosti a lidé, sport, zvířata, zelenina, halloween, rostliny, přístroje, stavby, muži, Vánoce a Advent atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Obrázky na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, tablet, monitor, smartphone, displej, ultrabook, notebook, PC, mobil, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Mac, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows NT, Windows Server 2012, Chrome OS. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fantasy, květiny, motorky, Formule 1, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, free wallpapers, nature - příroda, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy. Vyberte si rozměr z 2048x1536, 750x1334, 1366x768, 1600x1200, 375x812, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 2560x2048, 1680x1050, 360x760, 320x568, 1600x2560, 1440x960, 1920x1280, 1280x854, 1280x720 atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. PF, Televize, Blahopřání, Vánoční prostírání, Santa Claus, Windows, Zdraví, Borovice, Sněhová vločka, Rostliny, LED svíčky, Adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Květiny, Filmy, Mrazík, Skleněné ozdoby, Křesťanství, Dárky, Recepty, Wallpaper, Adventní trhy, Bramborový salát, Schleich, Monitor, Štědrý večer, Linecká kolečka, Vánoční hvězda, Vánoční ozdoby, Tapeta, Vinná klobása apod.

Ftipy, fórky, vtipy, fóry, anekdoty, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, vtipy, fóry, anekdoty, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Hannah Montana, online html5 hry, Barbie hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: internetové stránky, H, Nejlepší zeměpisné kvízy, Chile, cestování, K, Nejhranější hry online, Kristin Kreuk, URL, Online testy zdarma, Nejhranější online hry zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, ženy a dívky, mapy, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, symboly, auta, ptáci, věda, náboženství, osobnosti a lidé, sport, zvířata, zelenina, halloween, rostliny, přístroje, stavby, muži, Vánoce a Advent atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, ultrabook, počítač, tablet, phablet, smartphone, displej, mobilní telefon, PC, mobil, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, macOS, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 98, Linux Fedora. Počítačové tapety pro Windows z kategorií vesmír, kosmos, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, zvířata, fantasy, sportovní a závodní auta, motorky, Rally, závody aut, free wallpapers, nature - příroda, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, květiny. Dostupné velikosti jsou 1080x1920, 1366x768, 1080x1800, 1920x1280, 2048x1080, 360x720, 854x480, 320x568, 3200x1800, 750x1334, 393x786, 1536x2048, 1024x768, 1536x2560, 640x480, 3200x1200 atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, multimédia, odkaz, Biografie slavných osobností, Online adventní magazín, Obrázky k svátku, zajímavosti, Životopisy slavných osobností, Skvělé hry online zdarma, zdarma, info, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Naše tipy
Nicole Kidman
Zajímavé internetové odkazy
Eliza Dushku
Doporučené odkazy
Online omalovánky Sport pro děti
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.