Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Partnerské weby, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Internet, síť, důležité informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Státní prapory všech zemí, Obrázky zdarma, pro děti, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, multimédia, F, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu hmyz, ú, Nejhranější hry online, Seznam zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční pozadí, Vinná klobása, Sám doma, Jmenovka, PF, Štědrý den, Papírový vánoční stromek, Vánoční stromek, Vánoční dekorace, Ohňostroj, Historické ozdoby, Silvestr, Vánoční hvězda, Přáníčko, Adventní svícen, Linecká kolečka, Papírové ozdoby, Sněhová vločka, Vánoční ozdoby, Slámový adventní věnec, Vánoční koule, Film, Korálky, Pokrmy, Svíčky, Štóla, Patchwork, Husarské knoflíky, Sněhulák, Vánoční prostírání, Santa Claus apod.

Informace, důležité informace

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident USA, ČSSD, Režisér, Továrník, Vojevůdce, Ekonom, Malíř, Žhavé výstřely, Faraon, Habsburkové, Rakousko-Uhersko, AIDS, Mluvčí, Trenérka, Čeští králové, Textařka, Hokejisté, Novinář, Česká královna, Lord, Vrah, Stoletá válka, Vládce, Herec, Podnikatelé, Dabérka, Archivář, Válka, Právník, Obchodník, Ital, Gymnasté, Normalizace, Pop, New Jersey Devils, Diplomat apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Keywords:Členské země americké federace, cestování, Online hry zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Lionel Messi, jogador de futebol argentino, Nejlepší zeměpisné kvízy, Super online kvízy, Online zeměpisné testy zdarma, Flags of the world countries, Nejhranější online testy a kvízy, zdarma, Kliparty zdarma ke stažení

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Doporučené odkazy, důležité informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Barbie hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Akční gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Online biografie, životopisy osobností, Biografie slavných osobností, Kelly Clarkson, Wallpapery do mobilu, pro dospělé, webovky, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, volný čas, Americké federální vlajky, výukové pomůcky

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Logické, Závodní, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť, důležité informace

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Fórky, fóry, vtípky, anekdoty, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, fóry, vtípky, anekdoty, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o metanolu, frky o zvířatech apod.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: počítače, Prapory českých měst, Online adventní magazín, Přáníčka zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Seznam zkratek a akronymů, odkaz, World Flags, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, M, info

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Logické, Závodní, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Náš tip, důležité informace

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak konvertovat, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit následující typy souborů: písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Dopravní značení, F, URL, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejhranější hry online, Přehled souborových přípon, Obrázky na PC ke stažení, Dopravní značky, V, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obázek Náživá křačka
Linky na partnerské weby
Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain
Naše tipy na užitečné weby
Lionel Messi, argentinischer Fußballspieler
Partnerské internetové stránky
Obázek Policistka
Doporučené internetové odkazy
Online hry omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.