Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Naše tipy, technika, zábava, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, jídlo, různé, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, účetnictví, filozofie, fyzika, matematika, cestování, zkratky, latina, sport, počítače, zločin a právo, stavebnictví, politika, technika, psychologie, chemie, rostliny, školství, nástroje, příroda atd.

Vtipné texty, fóry, anekdoty, frky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, anekdoty, frky, vtipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, černý humor, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Náš tip, technika, zábava, informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Bonmoty, úsloví, aforismy, přísloví, rčení, motta, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, úsloví, aforismy, přísloví, rčení, motta, myšlenky, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Seznam souborových přípon, multimédia, Hry pro dívky online, Omalovánka betlému, doporučujeme, Kliparty zdarma, Tapety na plochu počítače, Santa, Seznam zkratek a akronymů, Superhry a hry online zdarma, tipy, odkaz

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Fóry, vtípky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fóry, vtípky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Windows, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Keywords:Webové online hry zdarma, počítače, Vše o Vánocích, Superhry a hry online zdarma, Tipy na vánoční dárky pro babičku, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkazy, kdo je to Mikuláš?, webové stránky, zadarmo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, geocaching, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Moudra, aforismy, přísloví, bonmoty, úsloví, motta, výroky

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, přísloví, bonmoty, úsloví, motta, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lásce, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro obrazovka počítače, notebook, displej, phablet, počítač, ultrabook, smartphone, mobil, tablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Windows 10 Mobile, OSX, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Slackware, Windows 2000, Windows NT, SUSE Linux, Android. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, Formule 1, flóra, stromy, motorky, tenisté a tenistky, nature - příroda, zvířata, free wallpapers, fantasy, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1280x960, 1440x960, 412x846, 750x1334, 1280x720, 800x600, 1280x768, 1080x1920, 1024x768, 1366x768, 1536x2048, 854x480, 1080x1800, 2560x1920, 800x1280, 1600x900 atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, F, Online testy zdarma bez registrace, Ali Landry, hyperlinky, Online biografie, životopisy osobností, výukové pomůcky, Pozadí na plochu zbraně, cestování, webovky, Prapory českých měst, Seznam přípon a koncovek souborů

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Connecticut, Texas, Georgie, Massachusetts, Severní Karolína, Severní Dakota, Minnesota, Wyoming, Maryland, Utah, Montana, Kentucky, Delaware, Nebraska, Západní Virginie, Maine, Wisconsin, Jižní Karolína, Tennessee, Rhode Island, Pensylvánie, Nevada, Havaj, Virginie, Washington atd.

Síť, technika, zábava, informace

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: zeměpis, školství, zábava, Biografie Kristin Kreuk, Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Wallpapers na PC ke stažení, Tapety pro Windows, V, B, kuriozity

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Connecticut, Texas, Georgie, Massachusetts, Severní Karolína, Severní Dakota, Minnesota, Wyoming, Maryland, Utah, Montana, Kentucky, Delaware, Nebraska, Západní Virginie, Maine, Wisconsin, Jižní Karolína, Tennessee, Rhode Island, Pensylvánie, Nevada, Havaj, Virginie, Washington atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, notebook, displej, monitor, PC, mobil, smartphone, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Windows XP, Apple iOS (iPhone), Mac, Microsoft Windows 8, OSX, Lubuntu, FreeBSD, Chrome OS, Red Hat Linux, Windows 7, Android. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, rostliny, letadla, auta, wallpapery, příroda, krajina, noční města, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, budovy a stavby. Zvolit si můžete z velikostí 1800x1440, 393x786, 1440x900, 375x667, 2560x2048, 1024x600, 768x1024, 800x600, 1600x2560, 2160x3840, 1920x1280, 1600x900, 750x1334, HD 1280x720, 2048x1080, 2560x1440 atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, hudba, halloween, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, symboly, květiny, věda, zelenina, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, ženy a dívky, náboženství, zvířata, muži, ptáci, auta, stavby, mapy atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, Full HD tapety na PC zdarma, F, pro dospělé, linky, Umělé vánoční stromky, jejich přednosti i nedostatky, zdarma, F, Super online flash hry, Vlajky zemí světa, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, Cristiano Ronaldo, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Omalovánka vánoční dárky
Odkazy na zajímavé weby
Biografie Shakira
Zajímavé webové stránky
Ježíš Kristus a Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma
Linky na partnerské weby
Jenny Mc Carthy
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Rachel Stevens

Děkujeme vám za vaši návštěvu.