Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Missouri, Alabama, Jižní Karolína, Severní Karolína, Idaho, Oklahoma, Oregon, Connecticut, Wyoming, Tennessee, Colorado, Pensylvánie, Havaj, Wisconsin, Washington, Delaware, New York, Virginie, Kentucky, Nevada, Utah, Florida, Indiana, New Hampshire, Minnesota atd.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koledy, Vánoční punč, Špalda, Vosí hnízda, Papírové ozdoby, Německy, Rostliny, Jezulátko, Adventní kalendář, Advent, Vánoční filmy, Dárky, Václavské náměstí, Kuba, Vánoční svíčky, Strom, Třásně, Řetězy, Vánoční hvězda, LED svíčky, Alkoholový kalendář, bezlepkové cukroví, Skleněné ozdoby, Staroměstské náměstí, Windows, Vykrajovátka, Ohňostroj, Vinná klobása, Linux, Text, Jídlo apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online. Mj. na webu naleznete Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Wallpapery na tablet, odkazy, volný čas, Casino, Online vánoční webzine, č, webovky, Hong Kong, zadarmo, Super online flash hry, weby, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, školství, křesťanství, mytologie, podnikání a podnikatelé, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, vlastnosti, poruchy, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, filozofie, rodinné vztahy, psychologie, politici atd.

Keywords:cestování, pro děti, internet, Slovník pojmů Co je to?, Omalovánky pro malé děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Super free web games zdarma, Tapety na plochu PC, Film Avatar 1,2, Hry pro kluky, Wallpapers na PC, Nejlepší zeměpisné kvízy

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Tapety na plochu PC - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. vhodné pro počítač, notebook, obrazovka počítače, monitor, phablet, mobilní telefon, ultrabook, PC, tablet, mobil, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Android, Windows 98, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 2000, Mac, Linux Fedora, macOS. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, wallpapery, sportovní pozadí, hudební tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, noční města, rostliny, vesmír, planety, galaxie, letadla, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, dopravní prostředky, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete rozměry Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1152x768, 1600x900, 1920x1280, 2560x1600, 1440x960, 412x846, 360x760, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 375x667, 768x1024 atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, URL, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Přáníčka a obrázky k svátku, Nejhranější hry online, webové stránky, Členské země americké federace, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, V, Prapory českých měst, Online životopisy, biografie, linky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, sport, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, státní správa, lékařství, politici, přezdívky, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, mytologie, národnost, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, věda, školství atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Střílečky, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Animace, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Strategie a tak dále.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, náboženství, láska, symboly, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, rostliny, osobnosti a lidé, stavby, smajlíci a emotikony, sport, hmyz, přístroje, halloween, muži, mapy, hudba, zvířata, ovoce, dopravní prostředky, auta, ženy a dívky, nápoje atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Vtipné texty, ftipy, vtípky, fórky, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, vtípky, fórky, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O škole, O Slovácích, O důchodcích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O zvířátkách apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, info, zajímavosti, Tapety, pozadí, wallpapers, H, Super online kvízy, zdroje informací, Gratulace a přání, zdarma, Online hry zdarma, internetové stránky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, sport, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, státní správa, lékařství, politici, přezdívky, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, mytologie, národnost, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, věda, školství atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, hry i všeobecné informace

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak přehrát následující typy souborů: spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Nej hry online, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, Sportovní pozadí na plochu Windows, školství, Přehled souborových přípon, doporučujeme, odkaz, kuriozity, Prapory českých měst, Cristiano Ronaldo,

Několik fórů na závěr. Vtip Ventilátor: Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Livre de coloriage
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Partnerské weby
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Naše tipy
Casino
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.