Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, M, zábava, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky ke stažení, Obrázky na PC, pro dospělé, info, Azumi Kawashima, č, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Superhry a hry online zdarma, Přehled vlajek USA

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, aforismy, moudra

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, aforismy, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Keywords:Státní prapory všech států, kuriozity, cestování, webovky, Přání k narozeninám, Super online kvízy, pro děti, Životopisy osobností, Amanda Bynes, F, Kliparty pro dokumenty, Skvělé hry online zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, křesťanství, umělci, věda, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, psychologie, osobnosti, lékařství, zločin a právo, školství, mytologie, vlastnosti, přezdívky, národnost, státní správa, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, nápoje, filozofie, fyzika, latina, náboženství a křesťanství, internet, nástroje, literatura, hardware, matematika, psychologie, stavebnictví, český jazyk, bankovnictví, jídlo, rostliny, chemie, nemoce, politika, technika, různé, sport, příroda atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Staré hry online, tipy, Obrázky na plochu, F, webové stránky, Seznam souborových přípon, Narozeninová přání a přáníčka, internet, odkazy, Životopisy osobností, Státní prapory států světa

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, filozofie, herectví, herci a herečky, umělci, profese a zaměstnání, přezdívky, historie, mytologie, osobnosti, národnost, zločin a právo, politika, státní správa, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, záliby, křesťanství, lékařství, žurnalisté a novináři, školství atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Kentucky, Arizona, Severní Karolína, New York, Mississippi, Connecticut, New Jersey, Texas, Kansas, Indiana, Colorado, New Hampshire, Delaware, Minnesota, Iowa, Massachusetts, Pensylvánie, Illinois, Havaj, Idaho, Georgie, Oklahoma, Maryland, Alabama, Utah atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jezulátko, Santa, Jarmark, Brambořík, Adventní svícen, Vánoční světýlka, Mrazík, Alkoholový kalendář, Písnička, Schleich, Vídeň, PF, Špalda, Štědrý den, Borovice, Papírový vánoční stromek, Korálky, Šišky, Pokrmy, Třásně, Bramborový salát, Francouzsky, Vánoční trhy, Vídeňský punč, Ježíšek, Televize, Santa Claus, Nový rok, Ostrava, Jingle Bells, Advent apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky, fóry, frky

Chcete se uvolnit? Vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Windows, O zvířátkách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Němcích, O Somálcích apod.

Obrázky na PC - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro notebook, monitor, ultrabook, phablet, mobilní telefon, mobil, počítač, PC, tablet, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Windows Me, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows XP, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 95, OSX, Linux Mint. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, Formule 1, nature - příroda, tenisté a tenistky, motorky, free wallpapers, zvířata, květiny, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 4800x1200, 2560x1440, 1152x768, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 320x568, 2560x1920, 1366x768, 1920x1280, 1152x864, 750x1334, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 1200x1920, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, doporučujeme, Obrázky, kliparty, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., školství, Tapety na plochu počítače, zdarma, AC Milán, Vlajky států USA, Super online hry zdarma, V

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, filozofie, herectví, herci a herečky, umělci, profese a zaměstnání, přezdívky, historie, mytologie, osobnosti, národnost, zločin a právo, politika, státní správa, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, záliby, křesťanství, lékařství, žurnalisté a novináři, školství atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Kentucky, Arizona, Severní Karolína, New York, Mississippi, Connecticut, New Jersey, Texas, Kansas, Indiana, Colorado, New Hampshire, Delaware, Minnesota, Iowa, Massachusetts, Pensylvánie, Illinois, Havaj, Idaho, Georgie, Oklahoma, Maryland, Alabama, Utah atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nejlepší tapety na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. můžete využít v smartphone, monitor, PC, mobil, počítač, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Chrome OS, Windows 2000, Windows Server 2012, Windows XP, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Mac, Windows NT, Windows 10, OSX, Microsoft Windows 8. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: wallpapery, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, rostliny, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, zvířata, hudební tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, noční města, budovy a stavby, voda a bubliny. Dostupné velikosti jsou 1536x864, 1152x1920, 360x720, 1200x1920, 800x600, 640x480, 2560x2048, 375x812, 800x1280, 1920x1280, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1080x1800, 1680x1050, 1280x768 atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textařka, Režisér, Lord, Vůdce, Poslanec, Romantismus, Archivář, Diplomat, Máj, Poslanci, Florida Panthers, Textař, Prezident, Spisovatel, Náboženství, Upálen, Dabérka, Scénárista, Válka, Básníci, Protektorát, Slovák, Pop, Žijící, Obchodník, Ekonom, Nežijící, Antropolog, Francie, HIV pozitivní, Hudebnice, Rakousko-Uhersko, Zavražděn, Fotograf, Básník, Zpěvák apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdroje informací, volný čas, weby, Mozambique, humor, hyperlinky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, Webové online hry zdarma, odkaz, Omalovánky k vytištění pro děti, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Další odkazy:

Drapeaux du monde
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Shannon Elizabeth
Zajímavé internetové odkazy
Fernando José Torres Sanz
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cristiano Ronaldo football
Partnerské internetové stránky
Desktop computer wallpapers
Odkazy na užitečné webové stránky
Netherlands

Děkujeme vám za vaši návštěvu.