Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, symboly, náboženství, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, ovoce, věda, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hudba, mapy, dopravní prostředky, květiny, zelenina, přístroje, nápoje, stavby, rostliny, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, osobnosti a lidé, zvířata atd.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . Mj. na webu naleznete Vaření a smažení, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, Hannah Montana, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, zločin a právo, záliby, poruchy, politika, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, umělci, podnikání a podnikatelé, mytologie, státní správa, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, sport, herectví, herci a herečky, přezdívky, historie, vlastnosti, lékařství, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, školství atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, Slovník pojmů Co je to?, Federace USA, H, Vánoční přání a blahopřání, zdarma, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Prodej, inzerce, bazar, odkaz, Obrázky, kliparty, Přehled státních vlajek států světa, Seznam zkratek a akronymů

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, kultura, psychologie, filozofie, latina, jídlo, fyzika, materiály, matematika, příroda, různé, lékařství a medicína, účetnictví, školství, rostliny, český jazyk, literatura, zkratky, nástroje, nemoce, věda, software atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, materiály, rostliny, zločin a právo, matematika, sport, kultura, různé, český jazyk, psychologie, ekonomie a ekonomika, filozofie, latina, chemie, bankovnictví, software, počítače, věda, technika, nemoce, jídlo, internet, cestování, zkratky atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vídeň, Monitor, Staroměstské náměstí, Lindt, Pozadí, Vykrajovátka, Štóla, Anglicky, Alkoholový kalendář, Vánoční dekorace, Sám doma, Dárky, Koledy, Láska nebeská, Štěstí, Kapr, Vánoční punč, Kavkazská jedle, Skleněné ozdoby, Papírové ozdoby, Keramický adventní věnec, PF, Omalovánky, Sněhulák, Jarmark, LED svíčky, Advent, Atmosféra, Linux, Jezulátko, Plzeň apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, notebook, monitor, obrazovka počítače, tablet, mobil, smartphone, PC, phablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Fedora, SUSE Linux, BlackBerry OS, Slackware, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Android, Windows NT. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, sportovní pozadí, budovy a stavby, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, příroda, krajina, noční města, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka, letadla, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní. Mnoho verzí a velikostí jako 360x720, 2560x2048, 393x786, 1080x1800, 2560x1600, 2048x1536, 1920x1200, HD 1280x720, 2160x3840, 1600x1200, 1680x1050, 1440x960, 375x812, 1536x864, 1920x1280, 1536x2048 atd.

Keywords:weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Členské země americké federace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Ať Ježíšek vám dá hodně dárků, webové stránky, Online testy zdarma bez registrace, V, Bulgaria, Hry pro dívky online, Online biografie, životopisy osobností, linky

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v displej, tablet, smartphone, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, mobil, mobilní telefon, monitor, PC a pro operační systémy Windows 95, macOS, Linux Mint, Java ME, Windows 2000, OSX, Windows 10, FreeBSD, Windows 98, Linux Ubuntu, Mac. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, free wallpapers, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, motorky, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, Formule 1, květiny, ptáci, sportovní a závodní auta, fantasy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupná rozlišení jsou 1366x1024, 2048x1536, 1440x900, 1920x1280, 1280x800, 1200x1920, 1600x1200, 1920x1080, 1440x960, 1280x768, 3200x1200, 1080x1800, 1920x1440, 2160x3840, 1600x900, 1600x2560 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, všeobecné informace zdarma

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: hyperlinky, cestování, Ilustrační obrázky, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zajímavosti, internetové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Kostky, V, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online adventní magazín

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Tapety do mobilu - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. lze použít v mobil, ultrabook, počítač, phablet, PC, monitor, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, tablet, notebook a pro operační systémy Java ME, Windows 95, Windows 10, macOS, Windows 7, Windows Me, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 2000, BlackBerry OS. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, wallpapery, auta, rostliny, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, noční města, motorky, motocykly, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, operační systémy, Windows, letadla. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 640x480, 1280x1024, 412x846, 1152x768, 2048x1080, 2048x1536, 1800x1440, 750x1334, 1680x1050, 1280x800, hi res 2560x1920, 1600x2560, 375x812, 1920x1080 Full HD, 2160x3840 atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Motta, moudra, aforismy, hlášky, rčení, moudrosti, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, moudra, aforismy, hlášky, rčení, moudrosti, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Jak si vybrat vánoční stromeček?, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, M, Webové online hry zdarma, Tipy na romantické vánoční filmy, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Nejlepší online hry zdarma, doporučujeme

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Síť, všeobecné informace zdarma

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet soubory těchto typů: systémové soubory, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, internet a web, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: info, Adventní magazín, Online biografie, životopisy osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy, Mesin slot, kuriozity, pro dospělé, zeměpis, A, Dopravní značky, pro děti, Štědrej večer nastal,

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Gillian Anderson
Zajímavé internetové odkazy
Lionel Messi
Naše tipy
Adventní koleda
Tipy na zajímavé weby
Obrázek k vybarvení Mikuláš
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.