Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam státních vlajek, odkaz, cestování, Novoroční přání pohodičku v novém roce, Online adventní magazín, Online hry pro děti zdarma, humor, Co znamená výraz štědrovka?, weby, Stručný encyklopedický slovník, K, Seznam souborových přípon

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Informace, technika, kultura, informace

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Motta, aforismy, úsloví, přísloví, výroky, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Motta, aforismy, úsloví, přísloví, výroky, moudra, bonmoty, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, sport, poruchy, umělci, podnikání a podnikatelé, věda, filozofie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, přezdívky, školství, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, osobnosti, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, národnost, záliby, fikce a fantasy atd.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, Kliparty pro Office, A, Tapety na plochu PC, Nejznámější vánoční koledy, pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online adventní magazín, Zahrajte si vánoční online hru Hopsající Santa, Prapory regionů a království, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Postřehové hry, Adventury, Bojové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Logické hry, Akční hry, Závody aut, Pro dívky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Strategie a tak dále.

Full HD tapety ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro počítač, mobil, mobilní telefon, PC, notebook, phablet, obrazovka počítače, monitor, displej, tablet, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Lubuntu, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows XP, Windows 98, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Linux Ubuntu. Obrázky na plochu počítače z kategorií adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, zvířata, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, dopravní prostředky, letadla, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, budovy a stavby, rostliny, květiny, kytky. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 360x640, 1280x960, 1920x1280, 1680x1050, 2560x1440, 412x846, 1280x768, 1024x768, 1152x1920, 1800x1440, 1366x1024, 360x720 atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, technika, kultura, informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Kentucky, Oklahoma, Indiana, Havaj, Delaware, Maine, Arkansas, Arizona, Wyoming, Missouri, Utah, Pensylvánie, Massachusetts, Idaho, Michigan, Ohio, Texas, New Hampshire, Jižní Karolína, Západní Virginie, Iowa, Aljaška, Nové Mexiko, Alabama, Georgie atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: zadarmo, odkazy, Vlajky spojených států amerických, Opilý Santa Claus?, doporučujeme, Dopravní značky, Super online kvízy, Klipart rolničky zdarma ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, tipy, Seznam souborových přípon

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Náš tip, technika, kultura, informace

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Idaho, Virginie, Aljaška, Wisconsin, Kansas, Tennessee, Utah, Texas, Oklahoma, Jižní Karolína, Arizona, Washington, Pensylvánie, Rhode Island, Kentucky, Colorado, Montana, New York, Severní Karolína, Nevada, Maine, Wyoming, New Jersey, Missouri, Illinois atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Deskovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Full HD tapety ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značení, Proxy server, Online životopisy, biografie, Nejlepší hry pro dívky, pro dospělé, Omalovánka s adventním svícnem k vytištění, Vlajky měst a obcí České republiky, Online hry zdarma, zajímavosti

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: rostliny, školství, zločin a právo, nemoce, cestování, stavebnictví, účetnictví, věda, technika, bankovnictví, hardware, český jazyk, latina, psychologie, lékařství a medicína, zkratky, ekonomie a ekonomika, různé, software, internet, literatura, jídlo, nástroje, náboženství a křesťanství atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: A, zdroje informací, počítače, internetové stránky, Prapory všech zemí světa, Avril Lavigne, internet, M, Nej hry online, Vlajky států USA, info, PC tapety pro Windows, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Živý vánoční stromeček
Tipy na zajímavé weby
Tipy na Vánoční písničky
Partnerské weby
Adventní jarmarky
Naše tipy
Křesťanství a jejich vztah k Vánocům
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.