Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Síť pro děti i dospělé

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: humor, Městské a obecní prapory obcí ČR, Státní prapory všech států, doporučujeme, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, odkaz, zábava, multimédia, Státní vlajky států světa, Vánoční web, tipy, Seznam zkratek a akronymů, linky

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, displej, monitor, mobilní telefon, phablet, notebook, PC, mobil, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows 8, Android, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, OSX, Mac, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows Me. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fraktály, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, fantasy, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, květiny, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, zvířata, vesmír, kosmos, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 2160x3840, 640x480, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1024x768, 1280x768, 1280x854, HD 1280x720, 360x720, 2048x1536, 1080x1920, 1280x720, 320x568, 1680x1050 atd.

Wallpapers na plochu PC - tapety na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro tablet, ultrabook, mobilní telefon, notebook, phablet, mobil, počítač, displej, PC, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy FreeBSD, SUSE Linux, Windows NT, Lubuntu, Windows 10, Mac, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows 2000, Apple iOS (iPhone). PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, rostliny, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, jídlo a nápoje, letadla, auta, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, budovy a stavby, noční města, zvířata, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 1080x1800, 1024x768, HD 1280x720, 2560x1600, 1680x1050, 360x640, 375x667, 1200x1920, 854x480, 1920x1200, 2160x3840, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1280x768 atd.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Keywords:zdarma, výukové pomůcky, Webové online testy zdarma, Přehled formátů souborů, Webcam model, Hry pro kluky, zdroje informací, odkazy, Finland, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro dospělé, Online hry zdarma

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Básník, Němci, Diplomat, Upálen, Renesance, Textař, Hudba, Vražedkyně, KHL, Žijící, Poprava, Trest smrti, Mluvčí, Olympijský vítěz, Československo, Hudebnice, Archivář, Angličané, Atentát, Politik, KSČ, Čeští králové, Spisovatel, Ital, Básníci, Faraon, Kancléř, Boston Bruins, Husité, Vůdce, Pop, Vojáci, Kladno, Továrník, Prezidenti USA, Slovák apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Biografie slavných osobností, cestování, World Flags, Pozadí na plochu počítače, URL, kuriozity, Obrázková přání k svátku podle jmen, Vlajky jednotlivých států USA, volný čas, školství, Superhry a hry online zdarma

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zavražděn, HIV pozitivní, Malíř, Královna, Scénárista, Voják, Závodník, Prezidenti, Zpěvák, Producent, Exilový prezident, Prezidenti ČR, Vůdce, Komunisté, Olympijský vítěz, Florida Panthers, New Jersey Devils, Prezident USA, Obchodník, Poslanci, Ital, Slováci, Sochař, Brno, Angličané, Hokejisté, Esejista, Novinář, Nobelova cena, Čech, Vražedkyně, Vojevůdce, Američan, Komunista, Herečka, Československo apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip pro děti i dospělé

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení, Německy, Brambořík, Osvětlení do oken, Cesmína, Vánoční filmy, Tisk, Desktop, Santa Claus, Windows, Keramický adventní věnec, Přáníčko, Václavské náměstí, Plzeň, Květiny, Špalda, Písnička, Korálky, Adventní neděle, LED svíčky, Láska nebeská, Brno, Keramika, Kameňák, Nový rok, Slámový adventní věnec, Vánoční punč, Linux, Pozadí, Adventní kalendář, Šišky apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, fórky, frky

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O mužích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O ženách, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Frky ze života, O škole, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: webové stránky, F, Kliparty pro dokumenty, O filmech Avatar 1 a 2, Nejhranější online testy a kvízy, Ilustrační obrázky, Webové online testy zdarma, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, zeměpis, zajímavosti, F

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zavražděn, HIV pozitivní, Malíř, Královna, Scénárista, Voják, Závodník, Prezidenti, Zpěvák, Producent, Exilový prezident, Prezidenti ČR, Vůdce, Komunisté, Olympijský vítěz, Florida Panthers, New Jersey Devils, Prezident USA, Obchodník, Poslanci, Ital, Slováci, Sochař, Brno, Angličané, Hokejisté, Esejista, Novinář, Nobelova cena, Čech, Vražedkyně, Vojevůdce, Američan, Komunista, Herečka, Československo apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, ptáci, auta, Vánoce a Advent, zvířata, mapy, rostliny, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, muži, ovoce, symboly, zelenina, náboženství, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, sport, hmyz, jídlo a nápoje, hudba, halloween, stavby atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít soubory těchto typů: hudební audio soubory, internet a web, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Bojové hry, Závody aut, Pro dívky, Adventury, Akční hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Logické hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Pozadí na tablet, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Super online hry zdarma, Freeware, Dopravní značení, weby, Přehled formátů souborů, K, webovky, V, Narozeninová přání a přáníčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Houby: Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Tak takhle se drží škorpión!

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Další odkazy:

Naše tipy
Natalie Portman
Tipy na zajímavé weby
Americké vlajky
Partnerské weby
Film Avatar 1,2
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Náruživá kuřačka
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.