Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Klasické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herec, KHL, Dramatik, Zpěvák, Básník, Angličané, Renesance, Čeští králové, Country, Američan, Esejista, Obchodník, Podnikatelé, Olympijský vítěz, Ital, HIV pozitivní, Český slavík, New York Rangers, Náboženství, Olympiáda, Avangard Omsk, Zavražděn, Trest smrti, Režisér, AIDS, Itálie, Rakousko-Uhersko, Vojáci, Normalizace, KSČ, Hokej, Nobelova cena, Vojevůdce, Právník, Scénárista, Ekonom apod.

Bonmoty, moudra, myšlenky, hlášky, rčení, moudrosti, motta

Citáty slavných osobností, Bonmoty, moudra, myšlenky, hlášky, rčení, moudrosti, motta, . Naleznete zde citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o manželství od různých známých osobností.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: linky, Dopravní značení, Přehled formátů souborů, URL, Real Madryt CF, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma, Full HD wallpapers na PC, Online hry zdarma, info, výukové pomůcky, Skvělé hry online zdarma, Obrázky na PC

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, v čem spustit následující typy souborů: hudební audio soubory, komprimace dat, dokumenty, video soubory, písma, fonty, internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Keywords:Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, F, Obrázek Jóga, Adventní magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, Hazard games, F, Wallpapers na PC, Webové online hry zdarma

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, internet, počítače, hry

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Animace, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Bojové hry, Střílečky, Adventury, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Karetní hry a tak dále.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, K, doporučujeme, Kasina, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkazy, Hry pro nejmenší online, Zvířátka na pozadí monitoru, Vlajky měst České republiky, zeměpis, Světové vlajky, internet

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Gymnasté, První republika, Avangard Omsk, Florida Panthers, Prezident USA, Druhá světová válka, Ministři, Herec, HIV pozitivní, Husité, Rétorika, New Jersey Devils, Český slavík, Atentát, Maršál, Zpěvák, Hudba, Nobelova cena, Režisér, Vůdce, NHL, Manýrismus, Podnikatelé, Svatý, Němci, Prezidenti USA, Čeští králové, Trest smrti, Básníci, Hejtmani, Itálie, Vražedkyně, Brno, Hokejisté, Američan, Habsburkové apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Logické, Strategie, Karetní, Střílečky, Oddechové, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Pro dívky, Bojové online gamesy a podobně.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: weby, počítače, internetové stránky, Obrázky se zvířaty na monitor, Online životopisy, biografie slavných osobností, humor, Online biografie, životopisy osobností, Co je to escort agency?, Počítačové tapety pro Windows, tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Gymnasté, První republika, Avangard Omsk, Florida Panthers, Prezident USA, Druhá světová válka, Ministři, Herec, HIV pozitivní, Husité, Rétorika, New Jersey Devils, Český slavík, Atentát, Maršál, Zpěvák, Hudba, Nobelova cena, Režisér, Vůdce, NHL, Manýrismus, Podnikatelé, Svatý, Němci, Prezidenti USA, Čeští králové, Trest smrti, Básníci, Hejtmani, Itálie, Vražedkyně, Brno, Hokejisté, Američan, Habsburkové apod.

Informace, internet, počítače, hry

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Logické hry apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Ilustrační obrázky, Hry pro dívky online, Vlajky měst České republiky, Vánoční web, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, zdroje informací, Vlajky států USA, Dopravní značení, hyperlinky, odkaz, školství, Texty blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Athletic de Bilbao
Doporučené odkazy
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Naše tipy
Biblické omalovánky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.