Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pokrmy, Hostina, Špalda, Recepty, Santa Claus, Ohňostroj, Pozadí, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Pro děti, Vánoční prostírání, SMS, Skleněné ozdoby, Vánoční svícen, Samolepky, Šišky, Sám doma, PF, Plzeň, Milka, Wallpaper, Blahopřání, Korálky, Jesličky, Windows, Květiny, Koledy, Jmenovka, Vánoční dekorace, Husarské knoflíky, Tichá noc apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: odkaz, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Biografie slavných osobností, Full HD pozadí ke stažení, Gillian Anderson, Webové online testy zdarma, pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, Online hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, H, weby, zábava

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít následující typy souborů: koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Keywords:linky, A, Vánoční magazín, Online hry zdarma, Biografie Eri Aikawa, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, internet, F, Norská předpověď počasí, pro děti, zeměpis, Členské země americké federace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Indiana, Connecticut, Severní Dakota, Montana, Wyoming, New York, Vermont, Iowa, Jižní Dakota, Utah, Tennessee, Colorado, Wisconsin, Kentucky, Washington, Idaho, Maryland, Kansas, Severní Karolína, Nové Mexiko, Západní Virginie, Delaware, Michigan, Alabama, Jižní Karolína, Arkansas atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, ženy a dívky, halloween, nápoje, rostliny, ovoce, auta, přístroje, věda, hmyz, muži, stavby, osobnosti a lidé, symboly, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, ptáci, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, mapy, dopravní prostředky atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Adventní magazín, volný čas, La roulette Tipi di roulette, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, Film Avatar 1,2, Hry pro nejmenší online, Webové online hry zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace

Ftipy, fórky, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fórky, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O škole, O ekonomech, O manželství, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Windows, O Somálcích apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro obrazovka počítače, PC, ultrabook, phablet, displej, notebook, mobilní telefon, tablet, mobil, smartphone, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, FreeBSD, Windows 7, Windows 2000, Windows Server 2012, Java ME, Lubuntu, Linux Xubuntu. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, motorky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, květiny, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 360x720, 1280x854, 1280x960, 2560x1600, 3200x1200, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 750x1334, 2048x1536, 3200x1800, 2560x1920, 1600x2560, 2560x2048, 1800x1440 atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v smartphone, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, notebook, monitor, PC, mobil, phablet, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, OSX, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows XP, Lubuntu, Windows Me, Windows NT, Mac, BlackBerry OS, Red Hat Linux. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, auta, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, voda a bubliny, rostliny, sportovní pozadí, noční města, psi a štěňátka, wallpapery, Roztomilá zvířátka, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1920x1280, 1152x864, 360x760, Full HD 1080x1920, 1536x864, 1024x600, 2160x3840, 2560x1440, hi res 2560x1920, 1080x1800, 800x600, 800x1280, 1536x2048, 412x846 atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, nemoce, věda, technika, internet, stavebnictví, příroda, hardware, latina, filozofie, nástroje, fyzika, účetnictví, český jazyk, politika, nápoje, kultura, literatura, lékařství a medicína, chemie, různé, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, matematika atd.

Klíčová slova: humor, výukové pomůcky, školství, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, Ilustrace, obrázky, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky států USA, Real Madrid Club, Seznam státních vlajek, Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Ftipy, fórky, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fórky, anekdoty, černý humor, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O škole, O ekonomech, O manželství, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Windows, O Somálcích apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro obrazovka počítače, PC, ultrabook, phablet, displej, notebook, mobilní telefon, tablet, mobil, smartphone, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, FreeBSD, Windows 7, Windows 2000, Windows Server 2012, Java ME, Lubuntu, Linux Xubuntu. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, motorky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, květiny, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 360x720, 1280x854, 1280x960, 2560x1600, 3200x1200, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 750x1334, 2048x1536, 3200x1800, 2560x1920, 1600x2560, 2560x2048, 1800x1440 atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v smartphone, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, notebook, monitor, PC, mobil, phablet, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, OSX, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows XP, Lubuntu, Windows Me, Windows NT, Mac, BlackBerry OS, Red Hat Linux. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, auta, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, voda a bubliny, rostliny, sportovní pozadí, noční města, psi a štěňátka, wallpapery, Roztomilá zvířátka, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1920x1280, 1152x864, 360x760, Full HD 1080x1920, 1536x864, 1024x600, 2160x3840, 2560x1440, hi res 2560x1920, 1080x1800, 800x600, 800x1280, 1536x2048, 412x846 atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sportovci a sportovkyně, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, národnost, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, poruchy, věda, žurnalisté a novináři, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, umělci a umění, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, historie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: webovky, V, zdroje informací, cestování, info, Přání k jmeninám, internetové stránky, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, Staré hry online, počítače, Přehled států světa a jejich vlajek, Lionel Messi Arjantinli futbolcu, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

A teď mě vyfoť na té skále.

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo
Tipy na zajímavé weby
Lionel Messi argentínsky futbalista
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajka Dominikánské republiky
Partnerské internetové stránky
Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka, textové gratulace ke stažení
Naše tipy na užitečné weby
Grunge hudební styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.