Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, ovoce, zvířata, hmyz, nápoje, muži, rostliny, květiny, věda, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, náboženství, přístroje, dopravní prostředky, hudba, ženy a dívky, Vánoce a Advent, symboly, halloween, láska, auta, zelenina, smajlíci a emotikony atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat soubory následujících typů: dokumenty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, grafiku, internet a web, spustitelné soubory apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: internetové stránky, zdroje informací, odkazy, Dopravní značky, Narozeninová přání a přáníčka, Vánoční magazín, Přehled vlajek USA, Přehled vlajek USA, Přání k svátku podle jmen, Přehled zkratek a akronymů, Seznam zkratek a akronymů, webovky, hyperlinky

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:doporučujeme, Biografie známých osobností, info, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Online testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší děti online zdarma, výukové pomůcky, Texas hold em poker, zajímavosti, webové stránky, Online geografické testy zdarma bez registrace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, příroda, ekonomie a ekonomika, literatura, jídlo, rostliny, český jazyk, fyzika, různé, politika, psychologie, stavebnictví, lékařství a medicína, software, nástroje, materiály, chemie, zločin a právo, latina, internet, matematika, bankovnictví, hardware, školství atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Maine, Montana, Missouri, Západní Virginie, Maryland, Kalifornie, Idaho, Connecticut, Nebraska, Havaj, Virginie, Wisconsin, Severní Karolína, Louisiana, Oregon, Oklahoma, New York, Kentucky, Indiana, Washington, Arizona, Texas, Illinois, Pensylvánie, Utah atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, weby, školství, Recept na vánoční kokosové kuličky, Prapory regionů a království, zadarmo, Nejhranější online hry zdarma, Vánoční ozdoby, Seznam souborových přípon, volný čas, pro dospělé, Vánoční web

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vinná klobása, Kavkazská jedle, Vídeňský punč, Vídeň, Papírové ozdoby, bezlepkové cukroví, Tisk, Vánoční svícen, Jídlo, Plocha, Jezulátko, Keramika, Windows, Řetězy, Schleich, Husarské knoflíky, Osvětlení, Slámový adventní věnec, Osvětlení do oken, Linecká kolečka, Květiny, K Tisku, Vánoční ubrusy, Koleda, Vánoční hvězda, Adventní neděle, Silvestr, Václavské náměstí, Špalda, Text, Film apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, Vlajky měst plzeňského kraje, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Přehled státních vlajek států světa, Nejlepší hry pro dívky, Ozdoba, humor, A, Stručný slovník pojmů a termínů

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, počítače, odkaz, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Životopisy osobností, Vlajky měst České republiky, Kliparty pro Office, linky, Hry pro dívky online, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hra stavění sněhuláka,

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přání ke kulatému výročí
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na romantické vánoční filmy
Partnerské weby
Advent
Naše tipy
Recepty na vánoční pokrmy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.