Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Logické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, Sportovní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poslanci, Prezident, Zpěvačky, Habsburkové, Sebevražda, Masový vrah, Archivář, Boston Bruins, Slováci, Pedagog, Ministr, Závodník, Životopis, Náboženství, Malíř, Gymnasté, Československo, Mluvčí, Florida Panthers, Manýrismus, Slovenští prezidenti, Básník, Rétorika, Lord, Mim, Češi, Olympijský vítěz, Komik, Hokejisté, Imitátor, Komunisté, HIV pozitivní, Žhavé výstřely, Husité, Historik, Nobelova cena apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Farmářské hry, Adventury, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry apod.

Kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné citáty, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: školství, Dopravní značky, Super online kvízy, P, Online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, volný čas, cestování, Avril Lavigne, F, Dopravní značení, ú, V

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Akční hry a tak podobně.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, K, URL, Přehled vlajek USA, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, zdroje informací, Svatební blahopřání a texty, Online hry pro děti zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Životopisy osobností

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Frky, vtipy, vtípky, ftipy, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, vtípky, ftipy, vtipné texty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, info, Staré hry online, Countries and flags, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Romulus Remus, zajímavosti, Státní prapory všech zemí, webové stránky, zábava

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vůdce, Překladatel, Čeští králové, Hejtmani, Podnikatel, Upálen, Francouz, Teolog, Florida Panthers, HIV pozitivní, Voják, Itálie, Diplomat, Hudba, Kladno, Vojáci, Country, Novinář, Avangard Omsk, Slovák, Herečka, Právník, Nobelova cena, Rakušan, KHL, New Jersey Devils, Komik, Textař, AIDS, Druhá světová válka, Rakousko-Uhersko, Křesťanství, Egypt, Olympijští vítězové, Scénárista, Zpěvák apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, monitor, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, displej, mobil, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 2000, Windows 10, Windows NT, Windows 95, Java ME, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Apple iOS (iPhone). Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií dopravní prostředky, letadla, sportovní pozadí, květiny, kytky, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, noční města, motorky, motocykly, budovy a stavby, rostliny, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, zvířata, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, příroda, krajina. Dostupná rozlišení jsou 1366x1024, 2560x2048, 1200x1920, 2160x3840, 1600x1200, 1280x1024, 854x480, 1080x1800, 1440x960, 768x1024, 1440x900, 1280x854, 1280x960, 640x480, 393x786, 1920x1200 atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, internet a web, video soubory apod.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Strategie, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky, Závody aut, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Akční hry, Animace, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Aljaška, Pensylvánie, Nevada, Nové Mexiko, Oklahoma, Arkansas, Massachusetts, Wyoming, New York, Michigan, Wisconsin, New Jersey, Severní Dakota, Alabama, Texas, Colorado, Connecticut, Havaj, Kalifornie, Jižní Dakota, Utah, Jižní Karolína, Georgie, Illinois, Mississippi atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: kuriozity, Online vánoční magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, World flags, weby, Webové online hry zdarma, webovky, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, Onlinovky zdarma

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vůdce, Překladatel, Čeští králové, Hejtmani, Podnikatel, Upálen, Francouz, Teolog, Florida Panthers, HIV pozitivní, Voják, Itálie, Diplomat, Hudba, Kladno, Vojáci, Country, Novinář, Avangard Omsk, Slovák, Herečka, Právník, Nobelova cena, Rakušan, KHL, New Jersey Devils, Komik, Textař, AIDS, Druhá světová válka, Rakousko-Uhersko, Křesťanství, Egypt, Olympijští vítězové, Scénárista, Zpěvák apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, monitor, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, displej, mobil, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 2000, Windows 10, Windows NT, Windows 95, Java ME, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Apple iOS (iPhone). Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií dopravní prostředky, letadla, sportovní pozadí, květiny, kytky, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, noční města, motorky, motocykly, budovy a stavby, rostliny, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, zvířata, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, příroda, krajina. Dostupná rozlišení jsou 1366x1024, 2560x2048, 1200x1920, 2160x3840, 1600x1200, 1280x1024, 854x480, 1080x1800, 1440x960, 768x1024, 1440x900, 1280x854, 1280x960, 640x480, 393x786, 1920x1200 atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filmy, Smrk, Televize, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, Václavské náměstí, Anděl, K Vytištění, Brambořík, Keramika, Cesmína, Adventní věnec, Pozadí, Husarské knoflíky, Vánoční světýlka, Šišky, Sám doma, Štědrý večer, Rumové řezy, Vánoční punč, Třásně, Alkoholový kalendář, Francouzsky, Řetězy, Schleich, Svíčky, Text, Vánoční koledy, Milka, Vánoční kaktus, Vánoční svíčky apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, ženy a dívky, rostliny, hmyz, zelenina, muži, symboly, přístroje, náboženství, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, květiny, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, auta, ovoce, smajlíci a emotikony, ptáci, zvířata, sport, stavby, mapy, věda atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, hyperlinky, Webové online hry zdarma, Počítačové tapety pro Windows, humor, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Obrázky na PC, pro dospělé, počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, pro děti, Webové online testy zdarma, Vlajky zemí Německa,

Několik fórů na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční rybí polévka z kapra
Tipy na zajímavé weby
Úspory vody, tepla, eletřiny
Doporučené odkazy
Úspory a spoření
Naše tipy
Cristiano Ronaldo
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.