Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Naše tipy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, státy usa, hudební zkratky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

World wide web, internet, informace a zábava

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Vtípky, černý humor, fórky, frky, vtipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtípky, černý humor, fórky, frky, vtipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, anekdoty o politice, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: M, Online testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obázek Laboantka, Hry pro nejmenší online, zdarma, K, Tunisia, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online hry pro děti zdarma, Světové vlajky, Wallpapery do mobilu

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Internet, síť, informace a zábava

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Keywords:zdroje informací, Hry pro nejmenší online, Super online flash hry, Online vánoční webzine, Bayern Mnichov fotbalový klub, volný čas, M, zábava, Keira Knighley, pro děti, cestování, pro dospělé

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní, Klasické, Závodní, Oddechové, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické a podobně.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Informace, informace a zábava

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Tapety na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na PC. lze použít v počítač, PC, smartphone, displej, monitor, tablet, mobil, mobilní telefon, notebook, ultrabook, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows Me, Linux Fedora, Windows 98, Windows 10, Lubuntu. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, operační systémy, Windows, rostliny, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, dopravní prostředky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, wallpapery, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, letadla, adventní a vánoční tapety, auta, zvířata. Stahujte ve velikostech HD 1280x720, 800x1280, 375x812, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 360x720, 1280x854, 1152x768, Full HD 1080x1920, 768x1024, 640x480, 1800x1440, 1440x960, 375x667, 1280x960 atd.

Klíčová slova: webovky, humor, V, Roulette Spielsysteme, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční web, Celebrity Carmen Electra, Seznam souborových přípon, kuriozity, tipy, multimédia

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Kameňáky, frky, vtipy, černý humor, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, frky, vtipy, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O mužích, O zvířátkách, Frky ze života, O Slovácích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Windows, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Náš tip, informace a zábava

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, ovoce, věda, ptáci, zvířata, auta, symboly, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, hudba, muži, květiny, přístroje, nápoje, zelenina, rostliny, dopravní prostředky, ženy a dívky, hmyz, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, mapy atd.

Tapety na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, notebook, PC, smartphone, displej, tablet, phablet, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 98, Windows Me, Lubuntu, Chrome OS, Windows Server 2012. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, sportovní wallpapery, květiny, zvířata, ptáci, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, nature - příroda, motorky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, fantasy, flóra, stromy. Zvolit si můžete rozměry 360x760, 1280x854, 1366x768, 2560x1600, 375x667, Full HD 1080x1920, 320x568, 1800x1440, 1920x1440, 1024x768, 854x480, 1280x960, 640x480, 1080x1800, 1600x2560, 800x1280 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, okresy České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, měny, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Superhry a hry online zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, V, Zdarma ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, školství

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Kameňáky, frky, vtipy, černý humor, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, frky, vtipy, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O mužích, O zvířátkách, Frky ze života, O Slovácích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Windows, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Omalovánky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Oblíkačky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, online html5 hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Logické hry, Adventury apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: počítače, Biografie slavných osobností, zadarmo, Super free web games zdarma, hyperlinky, Juventus Football Club, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internetové stránky, Přehled souborových přípon, webové stránky, výukové pomůcky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Fotografie Mandy Moore, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Gratulace a přání
Doporučené internetové odkazy
Arsenal F.C.
Odkazy na užitečné webové stránky
Země Německa
Tipy na užitečné weby
Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen
Zajímavé webové stránky
Real Madrid football

Děkujeme vám za vaši návštěvu.