Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční světýlka, Keramika, Pro děti, Kuba, Patchwork, Láska nebeská, Ježíš Kristus, Adventní kalendář, Koleda, Samolepky, Tichá noc, Popelka, Píseň, Ohňostroj, Šišky, Písnička, Plocha, Vídeňský punč, Kapr, Plzeň, Perníčky, Špalda, Striezelmarkt, Kinder, Vánoční svařák, Vánoční koule, Štědrý večer, Strom, Smrk, Jmenovky, SMS apod.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, pro dospělé, Vlajky států USA, školství, Tipy na romantické vánoční filmy, Přehled formátů souborů, zajímavosti, pro děti, Přáníčka k výročí svatby, humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, Obrázky vlajek měst ČR

Fóry, frky, fórky, ftipy, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Fóry, frky, fórky, ftipy, černý humor, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O manželství, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Windows, O gayích a homosexuálech, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o cikánech apod.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet, mobil, počítač, smartphone, PC, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 10, Slackware, Java ME, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows XP, SUSE Linux, Linux Mint. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fantasy, flóra, stromy, Rally, závody aut, fraktály, ptáci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 1200x1920, 1280x854, 360x760, 1920x1440, 1920x1080, 800x600, 1024x768, 2560x2048, 1440x960, 360x640, 1152x864, 2560x1600, 3200x1800, 1600x2560, 2048x1536, 800x1280 atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Maine, Massachusetts, Idaho, Texas, Washington, Florida, Arizona, Minnesota, Louisiana, Aljaška, Kalifornie, Západní Virginie, Michigan, Utah, Jižní Dakota, Illinois, Ohio, Alabama, Vermont, Pensylvánie, Severní Karolína, Kentucky, New York, Missouri, Havaj atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Keywords:Biografie slavných osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Biografie slavných osobností, volný čas, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, zeměpis, info, Obrázky a kliparty zdarma, Tipy na výlet, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Full HD pozadí ke stažení

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. lze použít v phablet, obrazovka počítače, ultrabook, displej, mobil, počítač, tablet, monitor, mobilní telefon, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, Windows Server 2012, Slackware, Linux Mint, macOS, Windows NT, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, FreeBSD, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí na PC z kategorií příroda, krajina, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, wallpapery, auta, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, letadla, rostliny, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, dopravní prostředky, voda a bubliny, sportovní pozadí, květiny, kytky, zvířata, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1536x2560, 1536x2048, 375x667, 1280x768, 2560x2048, 360x760, 360x640, 1280x960, 1280x854, 1920x1440, 360x720, 1200x1920, 1152x768 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Síť, technika, kultura, volný čas

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. Naleznete zde Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, cestování, Full HD wallpapers na PC, Blahopřání k MDŽ, Nejhranější hry online, Nejhranější online hry zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Článek o adventním věnci jako symbolu Vánoc, Online vánoční webzine, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, F

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, přezdívky, psychologie, národnost, historie, politika, vlastnosti, politici, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, věda, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, umělci, lékařství, žurnalisté a novináři, mytologie, záliby, státní správa, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, poruchy atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtmani, První republika, Rakousko-Uhersko, Básník, Nobelova cena, Itálie, Čech, KHL, Vrah, New Jersey Devils, Ministři, Dallas Stars, Obchodník, Máj, Nežijící, Američané, Rock ‚n‘ Roll, Imitátor, Masový vrah, Svatý, Novinář, Ekonom, Zpěvačky, Kladno, Hejtman, Archivář, Rétorika, Pedagog, Zpěvačka, Vůdce, Podnikatel, Dabérka, Egypt, Češi, Němci, Hudba apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, Obrázek Tři králové zdarma ke stažení, R, Seznam zkratek a akronymů, Seznam zkratek a akronymů, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, výukové pomůcky, tipy, Webové online hry zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, přezdívky, psychologie, národnost, historie, politika, vlastnosti, politici, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, věda, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, umělci, lékařství, žurnalisté a novináři, mytologie, záliby, státní správa, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, poruchy atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v počítač, displej, notebook, PC, smartphone, monitor, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Windows Server 2012, macOS, Mac, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 95, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows 98. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, free wallpapers, vesmír, kosmos, zvířata, Formule 1, fraktály, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, HD 1280x720, 854x480, 412x846, 1920x1200, 2560x1920, 768x1024, 1440x960, 1152x768, 320x568, 2160x3840, 360x640, 1366x768, 1280x854, 375x812, 2048x1080 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, jídlo, český jazyk, bankovnictví, hardware, chemie, zkratky, politika, nástroje, latina, kultura, nemoce, psychologie, počítače, matematika, účetnictví, zločin a právo, náboženství a křesťanství, filozofie, sport, technika, ekonomie a ekonomika, nápoje, příroda atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: linky, odkazy, webové stránky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Gratulace a přání, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam státních vlajek, multimédia, Super online flash hry, weby, webovky, Když zavládne vánoční atmosféra,

Několik fórů na závěr. Vtip Neukáznění čtenáři: V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Santa
Doporučené odkazy
Advent
Partnerské weby
Betlém ke stažení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.