Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Odkazy na jiné stránky

Přání, přáníčka k různým příležitostem na narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Potřebujete se uvolnit? Frky, kameňáky, anekdoty, fóry, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O zvířátkách, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Němcích, Vtipné hádanky, O manželství, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o doktorech, O důchodcích apod.

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Texty blahopřání:

Blahopřání ke sňatku
Blahopřání ke svatbě
Blahopřání ke svátku
Blahopřání k narození dítěte
Blahopřání k narozeninám
Blahopřání k narozeninám podle věku
Blahopřání k výročí

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Zapařte si skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Animace, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

CZIN.eu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, tablet, PC, mobilní telefon, počítač, smartphone, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, phablet a pro operační systémy FreeBSD, SUSE Linux, Linux Xubuntu, macOS, Windows XP, Windows 7, Android, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows 2000, Windows 98. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, budovy a stavby, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, auta, letadla, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, noční města. Zvolte si z rozměrů 1280x960, 1440x960, 1920x1280, 2048x1080, 1600x900, 2560x1600, 1536x2048, HD 1280x720, 2048x1536, 360x720, 1080x1800, 1280x854, 375x812, 1600x1200, 1152x1920, 360x640 atd.

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční koledy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jídlo, Smrk, K Vytištění, Santa Claus, Plocha, Jarmark, Adventní neděle, Samolepky, Santa, Papírový vánoční stromek, Přání, Lego, Vykrajovátka, Vánoční filmy, Sněhová vločka, Staroměstské náměstí, Pro děti, Brambořík, Vánoční pozadí, Štóla, Jingle Bells, Píseň, Kameňák, Monitor, SMS, Pastýř, Alkoholový kalendář, Vánoční dekorace, Osvětlení do oken, Zima, Neviňátko apod.