Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

černý humor, vtípky, anekdoty, fóry, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtípky, anekdoty, fóry, ftipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O škole, O Somálcích, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O ekonomech apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Náš tip, informace a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: výukové pomůcky, počítače, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty pro Office, Tapety na plochu flóra a květiny, linky, Nejhranější online hry zdarma, č, Freeware, internetové stránky, Vlajky zemí světa, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Závodní a podobně.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, v čem upravit soubory následujících typů: komprimace dat, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, obrazy disků, video soubory, internet a web, konfigurační soubory, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Keywords:zdarma, Životopisy slavných osobností, Pozadí na plochu počítače, pro dospělé, Proxy server, č, Seznam zkratek a akronymů, cestování, Isla Fisher, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Super free web games zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, literatura, zkratky, latina, jídlo, filozofie, politika, chemie, zločin a právo, věda, nástroje, počítače, kultura, technika, český jazyk, nemoce, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, účetnictví, cestování, nápoje, lékařství a medicína, hardware, sport atd.

Síť, informace a zábava

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Televize, Neviňátko, Strom, PF, Papírový vánoční stromek, Vinná klobása, Skleněné ozdoby, Bůh, Filmy, Pro děti, Ostrava, Vánoční trhy, Vánoční pozadí, Nový rok, Vánoční punč, Keramický adventní věnec, Samolepky, Kavkazská jedle, Slámový adventní věnec, Obrazovka, Advent, Křesťanství, Rostliny, Linecká kolečka, Zdraví, Tichá noc, Kuba, Štědrý večer, Linux, Vánoce, Cesmína apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, B, zábava, Nikki Cox, Online geografické testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Obrázky, kliparty, Full-HD tapety na pozadí PC, Nej hry online, V, webové stránky, odkazy

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Počítačové tapety pro Windows - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. lze použít v mobil, displej, mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, phablet, počítač, tablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 95, OSX, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, nature - příroda, ptáci, květiny, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, zvířata, fantasy, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, free wallpapers, tenisté a tenistky, motorky, fraktály, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 1920x1200, 2048x1080, 750x1334, 1280x854, 1920x1440, 4800x1200, 1600x1200, 1024x600, 320x568, 360x760, 1152x768, 1080x1800, 800x600, 1152x864, 768x1024 atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Informace, informace a zábava

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Aforismy, rčení, hlášky, výroky, myšlenky, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, rčení, hlášky, výroky, myšlenky, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Vtípky, kameňáky, frky, vtipy, vtipné texty, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, frky, vtipy, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: volný čas, Online životopisy, biografie, webovky, Eliza Dushku, weby, humor, Dopravní značení, Zlatan Ibrahimović, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online web Hry zdarma bez registrace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Počítačové tapety pro Windows - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. lze použít v mobil, displej, mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, phablet, počítač, tablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 95, OSX, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, nature - příroda, ptáci, květiny, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, zvířata, fantasy, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, free wallpapers, tenisté a tenistky, motorky, fraktály, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 1920x1200, 2048x1080, 750x1334, 1280x854, 1920x1440, 4800x1200, 1600x1200, 1024x600, 320x568, 360x760, 1152x768, 1080x1800, 800x600, 1152x864, 768x1024 atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Internet, síť, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, křesťanství, politika, záliby, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, historie, profese a zaměstnání, přezdívky, herectví, herci a herečky, politici, umělci, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, psychologie, zločin a právo, osobnosti, věda atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické a podobně.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: zajímavosti, Nejlepší školní testy a kvízy, Online adventní magazín, Online testy a kvízy zdarma, info, Rihanna, multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, Online hry zdarma, kuriozity, Tapety se zvířaty na plochu PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo football
Zajímavé internetové odkazy
Kalkata city
Partnerské internetové stránky
Charlize Theron
Zajímavé webové stránky
Biografie Christina Aguilera
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Erika Eleniak
Tipy na Partnerské weby
Širokoúhlé tapety na PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.