Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro děti, Logické hry, Strategie, Sportovní hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Animace, Akční hry a tak dále.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Obrázky na PC - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, monitor, ultrabook, PC, phablet, smartphone, notebook, mobil, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy FreeBSD, Slackware, Windows XP, macOS, Mac, Lubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Windows Me, Red Hat Linux, Linux Ubuntu. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, Rally, závody aut, zvířata, armáda, válka, zbraně, fraktály, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny, free wallpapers, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, ptáci, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1280x854, 750x1334, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1200x1920, 1800x1440, 800x1280, 1440x2560, 854x480, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 1280x1024, 1680x1050, 1152x864, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, zdarma, Online testy zdarma bez registrace, linky, Tým NHL Dallas Stars, Pozadí na PC ke stažení, pro dospělé, Dopravní značení, Omalovánky k vytisknutí, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, Super online kvízy, Ilustrační obrázky

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, nápoje, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, muži, květiny, ptáci, Vánoce a Advent, mapy, zvířata, hudba, symboly, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, halloween, přístroje, náboženství, láska, smajlíci a emotikony, hmyz, ovoce, jídlo a nápoje atd.

Keywords:doporučujeme, volný čas, info, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Omalovánky k vytištění a vybarvení, M, internet, Webové html5 hry zdarma, Jordan, Super online hry zdarma, školství, zdroje informací

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak převést následující typy souborů: spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Informace, technika, kultura, informace

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Masový vrah, Fotograf, Exilový prezident, Životopis, Archivář, Esejista, ČSSD, Ministr zahraničí, Pittsburgh Penguins, Básníci, Překladatel, Sebevražda, Čech, Křesťanství, Normalizace, Francouz, New Jersey Devils, Teolog, Renesance, Vládce, Dramatik, Podnikatel, Náboženství, Američan, Vražedkyně, Vojevůdce, Herečka, Císař, Francie, Washington Capitals, Egypt, Angličané, Poprava, Miliardář, Komunisté apod.

Ftipy, černý humor, frky, vtipy, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, frky, vtipy, vtípky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, odkaz, odkazy, Jessica Biel fotky, webovky, Stručný encyklopedický slovník, počítače, Omalovánky k vybarvení, pro děti, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štědrý večer, Lego, Vánoční dekorace, Vídeň, Sám doma, Tablet, Vánoční ozdoby, Ohňostroj, Silvestr, Perníčky, Květiny, Jingle Bells, Vídeňský punč, Vánoční prostírání, Koledy, Tiskárna, Adventní věnec, Mrazík, Šišky, Text, Kapr, K Vytisknutí, Santa, Nový rok, Jídlo, Obrazovka, Slámový adventní věnec, Ostrava, Popelka, Film, Samolepky apod.

Fórky, frky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Windows, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O ženách, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách apod.

Full HD tapety na PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. vhodné pro mobil, monitor, notebook, phablet, ultrabook, mobilní telefon, tablet, displej, PC, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Android, Linux Fedora, Windows NT, BlackBerry OS, Windows 95, Linux Mint. Wallpapers na plochu počítače z kategorií adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, wallpapery, hudební tapety, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, zvířata, letadla, auta, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, noční města, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, sportovní pozadí. Vyberte si rozměr z 1366x1024, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1920x1440, 1152x1920, 375x812, 1600x2560, 2048x1536, 1800x1440, 2560x1600, HD 1280x720, 1080x1800, 375x667, 1280x800, 393x786, širokoúhlé 1366x768 atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Pro dívky, Karetní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Pozadí na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, notebook, tablet, phablet, mobil, smartphone, PC, displej a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Windows 95, Java ME, Windows Me, SUSE Linux, Chrome OS, Windows XP, Linux Ubuntu, Lubuntu, Linux Fedora. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, noční města, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, rostliny, moře, oceány, pláže, wallpapery, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, auta, psi a štěňátka, sportovní pozadí, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 2048x1536, 1280x854, 1280x768, 1600x2560, 1280x1024, 412x846, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1080x1800, 1024x600, 768x1024, 640x480, 320x568, 360x640, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: cestování, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti, Kolumbijská vlajka, zadarmo, Obrázky na PC, Vlajky spojených států amerických, Obrázky k svátku, obrázková přání, Státní vlajky zemí, F, výukové pomůcky

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Síť, technika, kultura, informace

Klíčová slova: Vánoční web, Full HD tapety na PC, Biografie slavných osobností, Hry pro nejmenší online, Vlajky států světa, Saint Lucia, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, humor, webové stránky, Biografie slavných osobností, multimédia, Nejhranější hry online, Počítačové a deskové strategické válečné hry, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Milla Jovovich
Přesná předpověď počasí na 7 dní
Partnerské internetové stránky
pravidla a varianty pokerových her
Cristiano Ronaldo
Naše tipy na užitečné weby
eHarmony online dating website for Lasting Relationships
Zajímavé webové stránky
Shannon Elizabeth
Odkazy na užitečné webové stránky
Il Liverpool Football Club
Fotografie Gillian Anderson
Odkazy na partnerské weby
Tým NHL Chicago Blackhawks
Obrázek Fitness

Děkujeme vám za vaši návštěvu.