Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Tapety na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, mobil, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, počítač, PC, displej, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Slackware, Windows 2000, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows Me, Mac, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint. Tapety na plochu PC z kategorií hudební tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, letadla, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, zvířata, noční města, sportovní pozadí, auta, wallpapery, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, rostliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny. Zvolte si z rozměrů 2560x1600, 1152x864, 1280x800, 1600x2560, 2560x1440, 1024x600, 1920x1200, 640x480, hi res 2560x1920, 375x812, 750x1334, 800x1280, 1440x900, 1536x2048, 854x480, 1680x1050 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, odkaz, Poker, zábava, kuriozity, Přehled států světa a jejich vlajek, Istanbul, odkazy, Pozadí na plochu PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značky

Kameňáky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné básničky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, kameňáky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, důležité informace

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Moudrosti, aforismy, myšlenky, rčení, motta, moudra, přísloví

Citáty slavných, Moudrosti, aforismy, myšlenky, rčení, motta, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o manželství od různých známých osobností.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, státy usa apod.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zeměpis, hyperlinky, Nej hry online, Rachel Stevens, Super online hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, weby, Sandra Bullock, Přehled přípon a koncovek souborů, Staré hry online, internet

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Náš tip, důležité informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, webové stránky, Webové online hry zdarma, Online hry zadarmo, Životopisy osobností, Tapety na PC ke stažení, zadarmo, Bio Eliza Dushku, linky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, V

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Desktop, Skleněné ozdoby, Korálky, Ostrava, Štóla, Vánoční ubrusy, Osvětlení do oken, Křesťanství, Vosí hnízda, Šišky, Vánoční prostírání, Advent, SMS, Vánoční stromeček, Rostliny, Tisk, Bramborový salát, Vinná klobása, Jmenovky, Ježíšek, Štěstí, Linux, Blahopřání, Linecká kolečka, Mrazík, Vánoční svícen, Německy, Keramika, PF, Alkoholový kalendář, Monitor apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svícen, Blahopřání, Neviňátko, Křesťanství, Pozadí, Ježíš Kristus, Skleněné ozdoby, Německy, Papírové ozdoby, Francouzsky, Koledy, Kinder, Smrk, Kavkazská jedle, Keramika, Vánoční ozdoby, Filmy, Schleich, Vánoční filmy, Pastýř, Adventní svícen, Pokrmy, Jesličky, Jezulátko, Betlém, Adventní trhy, Štědrý den, Atmosféra, Tiskárna, Láska nebeská, Jarmark apod.

World wide web, internet, důležité informace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Pozadí na plochu PC - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. lze použít v PC, počítač, smartphone, mobil, monitor, phablet, notebook, tablet, displej, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Windows XP, SUSE Linux, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows 98, Mac, BlackBerry OS. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, tenisté a tenistky, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, ptáci, oceán, moře, pláže, květiny, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete z velikostí 360x640, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1280x854, 1080x1920, 1800x1440, 1366x1024, 2048x1536, 1024x600, 1920x1080, 2560x1600, 1440x2560, 1440x900, 1200x1920, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, ú, Vlajky států USA, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, URL, V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, č

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Desktop, Skleněné ozdoby, Korálky, Ostrava, Štóla, Vánoční ubrusy, Osvětlení do oken, Křesťanství, Vosí hnízda, Šišky, Vánoční prostírání, Advent, SMS, Vánoční stromeček, Rostliny, Tisk, Bramborový salát, Vinná klobása, Jmenovky, Ježíšek, Štěstí, Linux, Blahopřání, Linecká kolečka, Mrazík, Vánoční svícen, Německy, Keramika, PF, Alkoholový kalendář, Monitor apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svícen, Blahopřání, Neviňátko, Křesťanství, Pozadí, Ježíš Kristus, Skleněné ozdoby, Německy, Papírové ozdoby, Francouzsky, Koledy, Kinder, Smrk, Kavkazská jedle, Keramika, Vánoční ozdoby, Filmy, Schleich, Vánoční filmy, Pastýř, Adventní svícen, Pokrmy, Jesličky, Jezulátko, Betlém, Adventní trhy, Štědrý den, Atmosféra, Tiskárna, Láska nebeská, Jarmark apod.

Síť, důležité informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Akční hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Střílečky, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, výukové pomůcky, webovky, Přehled států světa a jejich vlajek, volný čas, Nej obrázky motorek na plochu, multimédia, pro děti, Online hry zdarma, Obrázky na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Skvělé hry online zdarma, Prodej, inzerce, bazar, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Arsenal football club
Doporučené internetové odkazy
Athletic Club
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Andrés Iniesta
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání a přáníčka
Odkazy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví

Děkujeme vám za vaši návštěvu.