Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Partnerské weby, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, hudba, nástroje a přístroje, nápoje, zvířata, přístroje, věda, halloween, hmyz, náboženství, stavby, muži, dopravní prostředky, ovoce, symboly, mapy, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, ženy a dívky atd.

Moudra, aforismy, moudrosti, výroky, motta, hlášky, bonmoty

Slavné citáty, Moudra, aforismy, moudrosti, výroky, motta, hlášky, bonmoty, z kategorií citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o dobru, moudra o dětech od různých známých osobností.

Informace, důležité informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Frky, fórky, černý humor, vtípky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, fórky, černý humor, vtípky, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O škole, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Windows, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: pro děti, volný čas, tipy, výukové pomůcky, Přání a obrázky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy zdarma, Vlajky států USA, Biografie, životopis Rihanna, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, humor, URL

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, jak spustit, jak exportovat následující typy souborů: dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Doporučené odkazy, důležité informace

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, materiály, cestování, chemie, software, účetnictví, matematika, stavebnictví, nápoje, nástroje, věda, technika, nemoce, sport, rostliny, internet, latina, politika, příroda, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, český jazyk, zločin a právo, psychologie atd.

Keywords:weby, zadarmo, Nejlepší tapety na plochu zdarma, zajímavosti, Baccarat card game, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu počítače, zdarma, Countries and flags, F, Superhry a hry online zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Deskovky, Akční gamesky, Auta a závodní, Logické hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry apod.

Fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky, anekdoty, vtipy

Chcete se uvolnit? Fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Windows, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Němcích, Vtipy o doktorech, O mužích, Frky ze života, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipné hádanky apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Internet, síť, důležité informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, F, Webové online testy zdarma, Biografie Sandra Bullock, Seznam vlajek měst České republiky, Vánoční web, Ilustrace, obrázky, Brittany Murphy fotky, Online adventní magazín, Státní prapory zemí světa, Federace USA, webovky

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, poruchy, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, křesťanství, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, rodinné a příbuzenské vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, žurnalisté a novináři, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, zločin a právo, přezdívky, filozofie, politika, národnost, mytologie atd.

Náš tip, důležité informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Tapety na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. můžete využít v mobil, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, notebook, smartphone, PC, displej, ultrabook, monitor a pro operační systémy Slackware, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows 98, OSX, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Android, Windows NT, Java ME, Windows Me. Full HD pozadí ke stažení z kategorií oceán, moře, pláže, motorky, flóra, stromy, ptáci, fantasy, vesmír, kosmos, Formule 1, květiny, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, zvířata. Dostupné velikosti jsou 1280x854, 1280x720, 1152x864, 3200x1200, 1440x2560, 375x812, 1280x1024, 1080x1800, 1200x1920, 1366x1024, 1536x2048, 1024x768, 393x786, 1920x1280, 2560x2048, 1920x1200 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: M, Kliparty zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hanoj city, Biografie známých osobností, linky, Slovník pojmů Co je to?, Mezinárodní den žen, Online hry pro děti zdarma, info, Přehled zkratek a akronymů

Frky, vtipné texty, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Ftipy, vtipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Síť, důležité informace

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, F, Prapory regionů a království, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, zdroje informací, hyperlinky, cestování, A, počítače, Zamilované sms vzkazy, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo fotbalista
Laetitia Casta
Doporučené odkazy
Vlajky rakouských zemí
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Linky na partnerské weby
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Tipy na užitečné weby
Bayern München
Tipy na Partnerské weby
Biblické omalovánky k tisku
Emirát Dubai
Odkazy na partnerské weby
Shakira
Cristiano Ronaldo sepak bola

Děkujeme vám za vaši návštěvu.