Texty Přání k Svátku
Elektronické textové sms a obrázkové přáníčko, blahopřání k svátku, přání k jmeninám podle jmen, Josef - 19. březen

Přání k svátku Josef - 19. března

Přání k svátku s názvem Josef z kategorie podle jmen.

Přejeme ti, Pepíku,
ať máš všechno v malíku,
ať jsi pořád v balíku,
nemáš život jak z rychlíku.
Ať ti nic nechybí,
máš hodně štěstí na lidi,
zdraví, co se jen tak nevidí,
život tě v ničem nešidí.
Vše nejlepší ke svátku

Líbí se vám elektronický text přání k svátku podle jmen Josef? Ohodnoťte jej!

Název přání k svátku: Josef

Kategorie blahopřání k jmeninám: Přání k svátku podle jmen


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Josef sdíleli s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Textové sms blahopřání k svátku, přáníčko k jmeninám podle jmen, Josef

Elektronické textové sms a obrázkové přáníčko, blahopřání k svátku, přání k jmeninám podle jmen, Josef - 19. březen

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Na této stránce jste nalezli text sms přání, vtipné, veršované, romantické, zamilované elektronické blahopřání k svátku podle jmen, Josef, případně obrázkové přáníčko k jmeninám s názvem Josef

Dnes je pátek 16. dubna 2021, svátek slaví svátek Irena a Ireneus. Zítra (sobota 17. dubna 2021) má jmeniny Rudolf a Rudolfa.

Dětské obrázkové blahopřání k svátku pro jméno Josef (19. březen)

Josef (19. březen), dětské obrázkové přání k svátku zdarma ke stažení, obrázek, přáníčko k jmeninám pro děti. Pepánek, Pepin, Pepík, Jojko, Pepča, Ošo, Pípa, Bobšík, Pepek, Pepan, Pepíček, Pepísek, Jozífek, Dodo, Pepulka, Pepa, Jožan, Jožin, Ďoďo, Jožka, Joža, Pepíno, Jožko, Bobeš, Pepák, Jožino, Joky, Jojo, Jozin, Josí

Vyberte si z dalších textů přání

Nezamlouvá se vám text gratulace k jménu Josef? V takovém případě se podívejte na níže vybrané texty univerzálních přáníček k jmeninám. Věříme, že si z nich vyberete.

Ten kdo má rád

Svátek má ten kdo má rád,
půjdeme mu blahopřát.
dorta, kytku předáme,
hodně zdraví přejeme.
Vše nejlepší přejí ...

Krásný svátek

Krásný svátek, zlatíčko,
ať Ti svítí sluníčko,
máš pořád dobré zdravíčko
a nechybí Ti štěstíčko.

Hvězdy na nebi

K Tvému svátku Ti přeji tolik štěstíčka, kolik hvězdiček je na nebi, tolik zdravíčka, kolik je travičky na zemi a tolik lásky kolik je kapek deště.

Já Ti přeju

Já Ti přeji na Tvůj svátek
hodně štěstí, žádný smutek,
život dlouhý jako tunel,
děvče sladké jako cumel,
hodně peněz, žádnou práci
a tím končím gratulaci.

Pro koho jsou vhodné univerzální texty přání k jmeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro skauty, holky, dceru, kamarády, milenku, tchána, partnera, spolupracovníky, děti, vedoucího, dívky, golfisty, spolužáky a spolužačky, prarodiče, zahrádkáře, turisty, ségru, rodiče, učitelky, neteř, trenéry, maséry, kustody, švagrovou, maminku, milence nebo pro expartnerky.

Krátce něco o jménu Josef

Josef (hebrejsky יוֹסֵף‎‎) je mužské jméno, jež má tento význam: „Ať (Hospodin) přidá“. Nejstarší biblická zmínka o Josefovi se týká syna patriarchy Jákoba, jenž se stal praotcem dvou izraelských kmenů, konkrétně kmene Manases a kmene Efraim. V Bibli jsou však zmínky o mnoha dalších mužích téhož jména.
Popularita tohoto jména má sice sestupnou tendenci, ale i přesto se udržuje mezi třicítkou nejčastěji používaných jmen u novorozenců. Do roku 1951 bylo jméno Josef nejčastější křestním jménem v Čechách a na Moravě.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Odvozeniny a varianty jména Josef

Josí, Pepák, Pepísek, Pepa, Bobeš, Pepan, Ďoďo, Pepulka, Jožka, Pepek, Pepíno, Pepíček, Pípa, Dodo, Pepin, Joža, Jožan, Ošo, Jožino, Jožin, Bobšík, Jozin, Joky, Jojko, Jozífek, Jožko, Pepča, Pepánek, Pepík, Jojo

Josef slaví svátek 19. března, což je přesně za 337 dní. 19. března má jmeniny Josef, Pepa, Jozef, Josefína a Josefa.


Obrázkové přání k jmeninám podle jmen Josef (19. března)

Josef (19. březen), originální přání, blahopřání k jmeninám zdarma, přáníčko k svátku, na Facebook. Josí, Jojo, Jožino, Bobeš, Jožka, Pepulka, Pepíček, Pepík, Pepíno, Pepa, Bobšík, Pepan, Joža, Pepísek, Jožin, Pepin, Jozin, Pepek, Ďoďo, Pepák, Pípa, Jozífek, Jožan, Pepča, Joky, Jojko, Jožko, Dodo, Pepánek, Ošo

Kalendář svátků pro následující dny

V neděli 18. dubna 2021 má svátek Valérie a Verner.

V pondělí 19. dubna 2021 bude slavit svátek Rostislava a Rostislav.

V úterý 20. dubna 2021 bude mít svátek Marcela a Odeta.

Ve středu 21. dubna 2021 bude mít jmeniny Selma a Alexandra.

Ve čtvrtek 22. dubna 2021 má jmeniny Evženie a Leonid.

V pátek 23. dubna 2021 oslavuje jmeniny Vojtěch a Gerhard.

V sobotu 24. dubna 2021 oslavuje jmeniny Jiří, Juraj a Fidel.


Obrázkové přáníčko k svátku pro jméno Josef (19.3.)

Josef (19. březen), obrázkové přáníčko, přání, blahopřání k svátku, jmeninám ke stažení na email, mms. Pepek, Dodo, Pepísek, Pepča, Pepulka, Jožka, Bobšík, Pípa, Jojo, Jozin, Jožino, Jožan, Pepa, Pepin, Bobeš, Ošo, Pepánek, Joža, Jozífek, Pepák, Jožko, Pepan, Jožin, Pepíček, Pepík, Joky, Josí, Pepíno, Ďoďo, Jojko

Podívejte se na texty přáníček k následujícím oblíbeným křestním jménům

Klíčová slova: Joky, básnička, podle jmen, zdarma, texty, vtipné, Pepák, gratulace, blahopřání, Bobšík, Ošo, Josef, obrázky, Jožan, Josef, Josí, Pípa, Dodo, 19.3., Podle jmen, Jožka, svátek, Pepin, Pepísek, Pepík, mms, Pepíček, přáníčko, dětské, text, 19. března, ke stažení, Pepan, Jožko, Joža, Ďoďo, Pepánek, Jozífek, elektronické, pohlednice, 19. březen, sms, přání, Jozin, Jojko, jmeniny, Pepíno, Jojo, Jožino, Bobeš, Pepča