Texty Přání k Svátku
Elektronické textové sms a obrázkové přáníčko, blahopřání k svátku, přání k jmeninám podle jmen, Berenika - 7. únor

Přání k svátku Berenika - 7. února

Přání k svátku s názvem Berenika je v sekci podle jmen

.

Kalendář mi jasně říká,
že má svátek Berenika.
Přeji hodně štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!

Líbí se vám elektronický text přání k svátku podle jmen Berenika? Ohodnoťte jej!

Název přání k svátku: Berenika

Kategorie blahopřání k jmeninám: Přání k svátku podle jmen


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Berenika sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Veršované sms přání k jmeninám, blahopřání podle jmen s názvem Berenika

Elektronické textové sms a obrázkové přáníčko, blahopřání k svátku, přání k jmeninám podle jmen, Berenika - 7. únor

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Na této stránce jste nalezli text sms přání, vtipné, veršované, romantické, zamilované elektronické blahopřání k svátku podle jmen, Berenika, případně obrázkové přáníčko k jmeninám s názvem Berenika

Dnes je čtvrtek 19. května 2022, svátek slaví svátek Ivo a Celestýn. Zítra (pátek 20. května 2022) má jmeniny Zbyšek a Zbyška.

Dětské obrázkové blahopřání k svátku pro jméno Berenika (7. únor)

Berenika (7. únor), dětské obrázkové přání k svátku zdarma ke stažení, obrázek, přáníčko k jmeninám pro děti. Beruška (nikoli zástupce říše hmyzu), Beruli, Berýs, Nikuška, Berenička, Berča, Berenka, Beruši, Bereni, Beru, Berušinka, Berinka, Nikča, Berenýsek, Berunka, Berušenka, Beri, Berýsek, Bebe, Niki

Vyberte si z univerzálních veršovaných textů

Nezamlouvá se vám text gratulace k jménu Berenika? V takovém případě se podívejte na níže vybrané texty univerzálních přáníček k jmeninám. Věříme, že si z nich vyberete.

Život jak pohádku

Přejeme Ti k Tvému svátku,
ať máš život jak pohádku,
štěstí, lásku, zdravíčko,
políbení na líčko.

Hvězdy na nebi

K Tvému svátku Ti přeji tolik štěstíčka, kolik hvězdiček je na nebi, tolik zdravíčka, kolik je travičky na zemi a tolik lásky kolik je kapek deště.

Hodně zdraví, štěstí, lásky, radosti a slunce

Hodně zdraví, protože je vzácné,
hodně štěstí, protože je krásné.
Hodně lásky, neboť je jí málo,
hodně radosti, aby žít za to stálo.
Hodně slunce, aby pro tebe hřálo,
hodně krásných snů, aby se ti zdálo.
Vše nejlepší k jmeninám!

Jak po drátku

Já Ti přeji k Tvému svátku,
ať Ti jde vše jak po drátku.
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě život neunaví!
Taky úsměv na tváři
s ním se všechno podaří!

Pro koho jsou vhodné univerzální texty přání k jmeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro otužilce, partnera, muže, keškaře, babičku, golfisty, šéfku, tatínka, sourozence, ženu, seniory, slečny, vnoučata, tchána, pejskaře, tetu, přítele, holčičky, děti, strýčka, ředitele, chlapy, tenistky, kolegy, geokeškaře, kustody nebo pro milenku.

Krátký text jménu Berenika

Berenika je ženské křestní jméno starořeckého původu. Je odvozeno ze starořeckého, respektive makedonského jména Bereniké. Význam tohoto jména je „ta, která přináší vítězství“. Její latinskou variantou je Veronika.
Nositelkou tohoto jména byla krásná královna Berenika II., manželka egyptského krále Ptolemaia III., podle níž bylo pojmenováno souhvězdí Vlasů Bereniky na severní obloze. Královna Berenika obětovala své vlasy bohyni Venuši za šťastný návrat svého manžela z války v Sýrii. Jejich ztráta z chrámu pak byla vysvětlena královským hvězdářem jako doslovné nanebevzetí učiněné bohyní Afroditou.
Podle maďarského kalendáře má svátek 9. července. Podle slovenského kalendáře má svátek 9. června. Podle staročeského kalendáře má svátek 7. února.

Uvedený text byl přejat z internetového projektu Wikipedia.cz

Domácké tvary jména Berenika

Beruli, Bereni, Beru, Beruška (nikoli zástupce říše hmyzu), Bebe, Beri, Berušenka, Berča, Nikuška, Berinka, Berunka, Berýs, Nikča, Niki, Beruši, Berýsek, Berušinka, Berenka, Berenička, Berenýsek

Berenika slaví svátek 7. února, což je přesně za 265 dní. 7. února má jmeniny Veronika a Berenika.


Obrázkové přání k jmeninám podle jmen Berenika (7. února)

Berenika (7. únor), originální přání, blahopřání k jmeninám zdarma, přáníčko k svátku, na Facebook. Berča, Bereni, Berušenka, Berinka, Berenka, Berušinka, Beruli, Berýsek, Nikuška, Beri, Bebe, Beruši, Berunka, Niki, Nikča, Berenička, Berýs, Beruška (nikoli zástupce říše hmyzu), Beru, Berenýsek

V nejbližších dnech slaví jmeniny osoby následujích jmen

V sobotu 21. května 2022 má svátek Monika a Mona.

V neděli 22. května 2022 bude slavit svátek Emil a Rita.

V pondělí 23. května 2022 bude mít svátek Vladimír a Vladimíra.

V úterý 24. května 2022 bude mít jmeniny Jana, Vanesa a Vanessa.

Ve středu 25. května 2022 má jmeniny Viola a Urban.

Ve čtvrtek 26. května 2022 oslavuje jmeniny Filip a Filipa.

V pátek 27. května 2022 oslavuje jmeniny Valdemar a Vadim.


Obrázkové přáníčko k svátku pro jméno Berenika (7.2.)

Berenika (7. únor), obrázkové přáníčko, přání, blahopřání k svátku, jmeninám ke stažení na email, mms. Nikča, Niki, Berušenka, Berušinka, Bereni, Berýsek, Beru, Berunka, Beruška (nikoli zástupce říše hmyzu), Beri, Beruši, Berenýsek, Berenka, Bebe, Berenička, Berýs, Beruli, Berinka, Nikuška, Berča

Dále si můžete přečíst přáníčka k svátku k následujícím jménům

Klíčová slova: Berýs, Berča, Berunka, přáníčka, dětské, Berenika, zdarma, elektronické, Nikuška, podle jmen, Beruška (nikoli zástupce říše hmyzu), ke stažení, k svátku, texty, vtipné, gratulace, Niki, 7.2., Berenýsek, básnička, Berýsek, pohlednice, obrázky, blahopřání, Berenika, přání, 7. února, Berušinka, text, Bebe, veršované, přáníčko, Nikča, k jmeninám, Beruli, sms, jmeniny, Berušenka, Berenka, 7. únor, Berenička