Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Vánoční přání zdarma ke stažení

Vánoční přání ke Štědrému dni 2020 - 2021

Doporučená náhodná přáníčka

Schovej se kapře

Schovej se kapře,
milý bratře,
u dna v rybníce.
Tuze moc lidí,
po Tobě slídí,
budou Vánoce!

Šťastné a Veselé

Přejeme lásku, štěstí, něhu, ať se Vám splní každý sen.
Přání Vám posíláme na vločce sněhu, ať krásný je Váš Štědrý den!

Po velkém shonu klid a pohodu

Po velkém shonu klid a pohodu,
Ježíšek už u stromku zvoní,
k večeři kapra, salát a oblohu,
stromeček zdobený září a pokojem voní.

Až uslyšíš večer zvoneček

Až uslyšíš večer zvoneček,
očekávej dáreček.
Červená stuha zdobí jej,
rychle pro něj utíkej.

Svátky plné radosti

Svátky plné radosti,
rybu téměř bez kosti,
od ježíška plný ranec,
na silvestra hřísný tanec,
po půlnoci pevný krok,
a pak šťastný celý rok.

Vánoční přání - Vánoční přání zdarma ke stažení

Vánoce splněných snů

Vánoce splněných snů,
pohodu svátečních dnů,
vše nej do nového roku,
štěstí na každém kroku.

Hezké vánoční svátky

Hezké vánoční svátky,
ať máte čas na pohádky,
ať se na Vás štěstí směje,
ať Vás láska stále hřeje,
ať Vás úspěch provází
i v roce, který přichází.

Ať Ježíšek Vám dá

Ať Ježíšek vám dá to nejhezčí, co má
- lásku, přátelství, štěstí, klid.
A v novém roce se mějte zas o trochu líp.

Posílám ti přáníčko

Posílám ti přáníčko
potěšit ti tvé srdíčko.
Je totiž štědrý den
krásný jako sladký den.

Hezké prožití Vánočních svátků

Hezké prožití Vánočních svátků,
hodně zdraví, štěstí
a spokojenosti v novém roce přeje ...

Lásku a zdraví, štěstí a něhu

Lásku a zdraví, štěstí a něhu,
nechť Tobě přinese vánoční sen.
Přání své posílám na vločce sněhu,
zachyť ji na dlani v ten Štědrý den.

Vánoční přání 2021

Komu můžete poslat výše uvedené texty adventních blahopřání? Prakticky komukoliv. Texty jsou vhodné například pro manžela, expartnery, bafunáře, partnerku, myslivce, holčičky, mámu, děti, tátu, vedoucího nebo pro babičku.

Klíčová slova: Vánoční přání 2021, Osvětlení do oken, Brambořík, básničky a gratulace, Vánoce, syna, Recept na vánoční kokosové kuličky, strýce, Kokosky, Vánoční přání, Kokosové kuličky, Justa, Natali, Přání k narozeninám pro dědečka, email, 82, Vánoční biscotti, 2020, Gustinka , Blahopřání k narozeninám pro babičku, Adventní přání k Vánocům, švagrová, Vánoční blahopřání, Vánoční přání, Noemi, Umělé a živé vánoční stromky, rusky, 38, Fifinko, Saša, Renata , vánoční a silvestrovské přání, Cukroví, Řetěz, adventní texty, Bobe, Hedva, Recept na vánoční cukroví vosí hnízda, Vánoční přání, srandovní text, deset, 58, Vánoční přání, Elektronická textová blahopřání, Vánoční přání zdarma ke stažení, 31, 2021, jak vyrobit novoročenku, Kapr, vánoční a silvestrovské přání

Vánoční přání

Šťastné a veselé
Vánoce zasněžené,
překrásné dárky,
svátky z pohádky
a první lednový den
ať splní každý váš sen.

Adventní přání k Vánocům - Vánoční přání zdarma ke stažení

Vánoční přání

Novoroční blahopřání, PF, přáníčka k novému roku

S první sekundou nového roku

S první sekundou nového roku,
končí staré příběhy a začínají nové.
Ať ten následující je plný štěstí a lásky.
Jdu mu vyšlapat do sněhu cestičku...

Žádnou vrásku

Přeji zdraví, štěstí, hlavně lásku,
a na čele žádnou vrásku.
Silvestr oslav, jak se dá
a nový rok nepřivítej sám!
To všechno Ti přeju jenom JÁ!

Pojďme slavit po staru

Pojďme slavit po staru,
srkat drinky na baru.
Pak budeme bzučet,
až donesou účet.

Novoročenka

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce Vám přeje...

Na nebi třpytí se hvězdičky

Na nebi třpytí se v tisících hvězdičky,
z oblohy přilétá andílek maličký.
Na malém obláčku přináší přáníčko,
přeje ti lásku, zdraví a štěstíčko.
Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo,
se Ti v příštím roce vyplnilo!

Vánoční blahopřání - Vánoční přání zdarma ke stažení

Do nového roku - zdraví, štěstí, lásku

Do Noveho roku Vám přeji
to, co člověk nejvíc potřebuje - zdraví
to, co člověk marně hledá - štěstí
a to, bez čeho se nedá žít - lásku.

Firemní přání k novému roku

Drazí klienti,
děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v letošním roce dali. Přejeme vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a pevné zdraví v roce 2020.

Pytel zdravíčka a plná kasička

Do nového roku
přeji štěstí trochu,
k tomu pytel zdravíčka
a stále plná kasička.
Vše nejlepší do nového roku!

Náš život je volba

Náš život je volba a my jsme tím, čím jsme se rozhodli být.
Proto přeji do nového roku jen samé dobré úmysly.

K blahopřání je vhodné přidat vhodné oslovení. Vánoční přání. Tím může být buď jméno, zdrobnělina jména nebo přezdívka. Výběr je jen na vás, protože jen vy znáte oslavence a tušíte, co se mu může a nemusí líbit

Klíčová slova: Vánoční přání 2021, Vánoční blahopřání, broučínku, poetické, 64, Kokosové kuličky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Vojtíček, blahopřání s textem, vánoční přáníčka, kamarády, Vánoční přání, Přáníčko 60 let, Oldřiška, Vánoční blahopřání, vánoční blahopřání ke stažení, Pastýř, šedesát, Reinhold, Tomášek, srandovní texty, Bobši, zamilované novoročenky, vánoční a silvestrovské přání, Nejznámější vánoční trhy, Terinka , text na novoročenky, Vánoční přání, přáníčka, vtipné texty, Leonard, Vánoční svícen, syna, Bodlinko, Kulíšku, mámu, 2020, Aranka, Olda, Vánoční stromeček, Brusinkové kuličky, vtipná blahopřání, Kavkazská jedle, albi novoročenky, vánoční a silvestrovské přání, Thea, Děda mráz na obrázku, Vánoční přání zdarma ke stažení, přítele, neteř, Adventní přání k Vánocům, adventní texty

Vánoce zdarma - Vánoční přání zdarma ke stažení

Klíčová slova: Vánoční přání 2021, syna, Kokosové kuličky, Vánoční přání, vánoční a silvestrovské přání, Květuška, Vánoční koledy, Vánoční přání zdarma ke stažení, Eugen , Adventní přání k Vánocům, důchodce, matka, Zdeněk, , syna, Terezia, Mikuláš , Přáníčko 50 let, Mandlové koláčky, novoročenky texty, Olomouc, Tomislav, Mikuláš, Myslivecké knoflíky, pro dědečka, ozvučené vánoční přání, Santa pro nejmenší, Leona, , Kokosové kuličkynadřízené, 37, netradiční novoročenka, srandovní přáníčka, Janeček, Omalovánka betlém, pro prababičku, 30, novoročenka v němčině, Vánoční přání, Vánoční přání, Santa na skůtru, Diego, Kazi, partnerku, bafunáře, Advent, kočičko

Tipy pro vánoční kuchyni

Pravé linecké cukroví

Co budete potřebovat k upečení dokonalého pravého lineckého? Na dávku na tři plechy si připravte 210 g hladké mouky, 140 g másla, 70 g cukru moučky, 1 vanilkový cukr, 2 žloutky a 1 lžičku citronové šťávy. Na potření pak rybízovou marmeládu a na posypání nebo obalení moučkový cukr.
Těsto se nejlépe zadělává na vále. Mouku a cukr prosejte, přidejte vanilkový cukr a nastrouhejte máslo, přidejte citronovou šťávu a žloutky. Vypracujte hladké těsto, které se nelepí na vál. Nechte v lednici odpočinout přes noc. Na pomoučeném vále vyválejte placku o síle cca 2 mm. Vykrájejte tvary tak, abyste vždy měli dvojici ke slepení. Vykrájené tvary pak položte na plech s pečícím papírem. Troubu předehřejte na 180 stupňů. Pečení je krátké, cca 7 minut. Těsto vyndejte ve chvíli, kdy mu začínají zlátnout okraje. Nechte vystydnout a vrchní tvary posypte moučkovým cukrem. Polovinu omažte marmeládou a spojte. Uložte hotové cukroví do krabice, ve které se hezky uleží.

Myslivecké knoflíky

Ingredience na těsto:
200 g hladké mouky
30 g moučkového cukru,
150 g másla
1x žloutek
lžice rumu (tuzemáku)

Z uvedených ingrediencí zpracujte těsto, nechte odstát několik hodin v v ledničce. Pak těsto vyválejte a vykrojte kolečka, která vložíte na plech s papírem na pečení.

Ingredience na ořechový sníh:

200 g mletých vlašských ořechů
100 g cukru krupice
2x bílek
pitná voda


Nejdříve rozšleháme cukr s bílky s vodou dle potřeby - do zhoustnutí.

Následně přiasypeme mleté vlašské ořechy a dále mícháme. Pomocí cukrářského sáčku nanášíme kupičky ořechového sněhu na kolečka. Na vrch můžeme vložit lískový oříšek nebo půlku vlašského ořechu zbaveného slupky.

Myslivecké knoflíky poté pečeme v horkovzdušné troubě při teplotě 160 C po dobu 15-20 minut.

Dobrou chuť!

Rumové kuličky

Rychlá příprava a možné využití zlomků z ostatního cukroví – to jsou nesporné výhody rumových kuliček. Budete potřebovat 60 g lískových oříšků, 100 g cukru moučky, 100 g rybízové marmelády, 240 g dětských piškotů, 100 g másla, 80 ml rumu a 20 g holandského kakaa. Na obalení si připravte strouhaný kokos, mleté ořechy a kakao. Oříšky opražte a rozmixujte, piškoty rozemelte, můžete místo nich použít zlomky jiného pečeného cukroví. Smíchejte s ořechy, cukrem, džemem, rumem, kakaem a rozpuštěným máslem. Místo rumu můžete použít tresť. Z hmot tvořte kuličky a obalte je v kokosu, mletých oříšcích, kakau a podobně. Uchovávejte v uzavřené nádobě a v chladu.

Vánoční kuba

Vánoční kuba je pokrm z krup a hub, který se připravoval v chudších rodinách nejen na vánoce. V současné době se podává jako jídlo předcházející vánoční večeři. Příprava je jednoduchá, stačí podusit houby s cibulí a se slaninou a míchat s kroupami uvařenými v osolené vodě. Pak už jen přidat koření – sůl, česnek, pepř a majoránku a zapéct.

Klíčová slova: Vánoční přání 2021, gratulace k novému roku v němčině, Televize, gratulace k odchodu do důchodu, 6, Datlové kuličky, Denis, Čokoládové pusinky, prostírání, orion, vánoční pohlednice, syna, Arašídový fondán, Mandlové koláčky, Skleněné vánoční ozdoby, cácorko, dítě, 97, 2021, Stříkaná kolečka, Sněhové pusinky, 2020, Mufínek, žabáčku, Kokosové kuličky, Kávová zrna, Recept na nealkoholický vánoční punč, Perštýnské věnečky, Vánoční přání zdarma ke stažení, elektronická novoročenka, Květinko, Vánoční přání, Klipart rolničky zdarma ke stažení, vánoční cukroví, Brusinkové kuličky, Vánoční blahopřání, Vánoce zdarma, Vánoce, 73, Rychlé sněhové kroužky, Měsíčky s mandlí, syna, vánoční a silvestrovské přání, Vánoce zdarma, Vánoce zdarma, květinko, 2021, Vánoční kuba, Králík na sáňkách, Vánoční přání zdarma ke stažení, Vánoční biscotti, Kokosové kuličky, dupi, 2, hit, pro neteř

elektronické - Vánoční přání zdarma ke stažení

Vánoce zdarma, syna a elektronické

Vánoční obrázky

2019 Jesličky Vánoční hvězda Světelné dekorace Vánoční vystřihovánka Sobi Ozdoba s vločkou Houpací Santa Modrý dárek Věnec Novoročenka 2020 Strom z květů Santa Klaus Bílá ozdoba Růžový stromek Fraktálový stromeček Vánoční perníček Jmelí Vánoční čepice Růžový dárek

Zdroj: Vánoční kliparty do dokumentů

Motivy obrázků, keywordy, tagy: Ilustrační obrázky, 2019, Jesličky, Vánoční hvězda, Světelné dekorace, Vánoční vystřihovánka, Sobi, Ozdoba s vločkou, Houpací Santa, Modrý dárek, Věnec, Novoročenka 2020, učitele, text a obrázek, tatínka, pupíčku, 49, Gratulace a přání, Ilustrace, obrázky, kliparty do dokumentů, Juliana, Otouš, veselé novoročenky, vánoční kaktus, Kameňák, vánoční obrázky a pf 2017 ke stažení, vánoční přáníčko ke stažení text, Blahopřání ke svatbě, Kliparty pro dokumenty, Strom z květů, Santa Klaus, Bílá ozdoba, Růžový stromek, Fraktálový stromeček, Vánoční perníček, Jmelí, Vánoční čepice, Růžový dárek

Wallpapers Vánoce na PC ke stažení

PF2020 Zima Svíčka Adventní věnec Sněhulák Svícen Vánoční stromeček Vánoční svíčky Zimní krajina Vánoce Sobi Stromečky

Zdroj: Adventní obrázky na plochu počítače

Motivy tapet, wallpaperů: Tapety na PC ke stažení, PF2020, Zima, Svíčka, Adventní věnec, Sněhulák, Svícen, Pozadí na plochu PC,srandovní, elektronická přáníčka zdarma, Vánoční blahopřání, novoročenky po internetu, profesory, Pozadí na plochu počítače, Texty gratulace a přání, babička, pro strýčka, Ohňostroj, Vánoce zdarma, Adventní přání k Vánocům, Bobšíku, sms, elektronické novoročenky, text novoročenky, pro matku, Jeskyňko, Přání ke kulatinám, Vánoční svíčky, Zimní krajina, Vánoce, Sobi, Stromečky, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Vánoční omalovánky k vytisknutí

Rolničky Králíček na saních Santa a sob Zvoneček Dárek Vánoční dárky Rozbalené dárky Vánoční stromek Santa Klaus Mašle Santa Claus Vánoční stromeček

Zdroj: Vánoční omalovánky ke stažení

Motivy omalovánek, tagy, klíčová slova: Antistresové omalovánky, Rolničky, Králíček na saních, Santa a sob, Zvoneček, Dárek, Vánoční dárky, 2021, dcera, prarodiče, šéf, esemeskou, Koloušku, Adventní přání k Vánocům, sms texty zdarma, Ledové tyčinky, rusky, Šišky a jejich využití jako vánoční dekorace, Omalovánky k vytisknutí, adventní texty, expartnerky, šlágr tv vánoční písničky a koledy, 70, přáníčka, adventní texty, Blahopřání k narozeninám - kulatiny, Vánoční stromek, Santa Klaus, Mašle, Santa Claus, Vánoční stromeček, Omalovánky pro dospělé

Adventní texty 2021, Kokosové kuličky - zdroje a doporučené odkazy


Přání do nového roku
Adventní přání
Svíčka
Elektronické vánoční blahopřání
Elektronická novoročenka
Omalovánka vločky
Přání k Vánocům
Novoroční přání
Tipy na vánoční dárky
Vánoční blahopřání
Sněhulák
Blahopřání k adventu
Vánoční přáníčka

Na webu jste nalezli Vánoční přání. Děkujeme za návštěvu (3781983675).