Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Missouri, Maryland, Arizona, Kansas, Maine, Illinois, Washington, Nevada, Michigan, New Jersey, New York, Kentucky, Vermont, Alabama, Mississippi, Tennessee, Havaj, Nebraska, Jižní Karolína, Wyoming, Nové Mexiko, Ohio, Massachusetts, Oklahoma, Oregon atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Full HD tapety na PC zdarma - tapety do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro PC, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, notebook, monitor, mobilní telefon, tablet, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy OSX, Android, FreeBSD, Windows 10, Mac, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Chrome OS, Windows 98. Full HD pozadí na PC z kategorií Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, auta, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, rostliny, motorky, motocykly, wallpapery, noční města, hry a herní wallpapery, hudební tapety, příroda, krajina. Dostupná rozlišení jsou 375x667, 1024x768, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1280x1024, 2048x1536, 1024x600, 2560x1440, 1680x1050, 1920x1440, 800x600, 1280x960, 750x1334, 1600x900, 375x812 atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, internetové stránky, Středočeský kraj, Online hry pro děti zdarma, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Vietnam, Seznam vlajek měst České republiky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v PC, phablet, počítač, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, displej, mobil, tablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Android, Windows 7, Mac, Slackware, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows XP, Windows Me, Linux Fedora, Linux Mint. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, wallpapery, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, noční města, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, rostliny, psi a štěňátka, budovy a stavby, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, zvířata, letadla, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, 1536x2048, 640x480, 1080x1800, 1920x1200, 360x760, 360x720, 854x480, 2160x3840, 1200x1920, 2560x1440, 412x846, 1800x1440, 1440x2560, 375x812, 800x1280 atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Keywords:H, Seznam vlajek amerických států, výukové pomůcky, Staré hry online, Samolepky na dárky, Přehled přípon a koncovek souborů, tipy, F, Nigeria, Pozadí na PC, URL, hyperlinky

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Ftipy, černý humor, kameňáky, fórky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, kameňáky, fórky, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Adventury, online html5 hry, Hannah Montana, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Omalovánky, Barbie hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Dopravní značky, odkaz, Křesťanství a Vánoce, info, Full HD tapety na PC zdarma, multimédia, Vánoční štóla, Online web Hry zdarma bez registrace, zdarma, F, Online adventní magazín

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Deskovky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Adventury, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, online html5 hry, Logické hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Barbie hry, Oddechové hry apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pedagog, Rakušan, Exilový prezident, Filozof, Starověký Egypt, New York Rangers, Boston Bruins, Režisér, Atentát, Masový vrah, Archivář, Čech, Spisovatel, Kancléř, První republika, Mim, Politik, Zpěvačky, Vražedkyně, NHL, Podnikatel, Generalissimus, Sci-fi, Hokejisté, Dallas Stars, Washington Capitals, Hokej, Továrník, Překladatel, Sebevražda, KSČ, Pop, Američané, Angličané, Státník, Stoletá válka apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromek, Jídlo, Lindt, Vánoční hvězda, Vánoční svíčky, Blahopřání, bezlepkové cukroví, Jmenovky, Neviňátko, Brambořík, Václavské náměstí, Rumové řezy, Anděl, Historické ozdoby, Mrazík, Německy, Drážďany, Vykrajovátka, Řetězy, Písnička, Patchwork, Desktop, Křesťanství, Omalovánky, Zdraví, Květiny, Vánoční pozadí, Lego, Vánoční svařák, Jmelí, Plocha apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Sportovní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: webové stránky, kuriozity, zdroje informací, Vše pro zvířecí miláčky, počítače, Obrázky, kliparty, Životopisy slavných osobností, Vánoční stromek, Online hry pro děti zdarma, linky, Obrázky a kliparty zdarma

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kněz, První republika, Zavražděn, Křesťanství, Olympiáda, Olympijský vítěz, Kancléř, Politik, Producent, Hejtmani, Vražedkyně, Textařka, Žijící, Český slavík, Stoletá válka, Spisovatel, Orlík, Československo, Náboženství, Lord, Renesance, Angličané, Generalissimus, Exilový prezident, Filozof, Svatý, Diplomat, Ministři, Boston Bruins, Máj, Architekt, Fotograf, ČSSD, Poslanec, Komik, Antropolog apod.

Hlášky, úsloví, bonmoty, aforismy, výroky, myšlenky, rčení

Slavné citáty, Hlášky, úsloví, bonmoty, aforismy, výroky, myšlenky, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o člověku od různých známých osobností.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, jak spustit, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, obrazy disků, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: V, doporučujeme, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, volný čas, Městské a obecní prapory obcí ČR, Athletic Bilbao club, školství, Stručný encyklopedický slovník, weby, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ježíšek,

Jeden fór na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Partnerské weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
AC Milán
Naše tipy
Chile
Doporučené odkazy
Adventní kalendář pro děti i dospělé
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.