Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Partnerské weby, volný čas a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, příroda, věda, jídlo, sport, náboženství a křesťanství, fyzika, nástroje, kultura, psychologie, bankovnictví, školství, chemie, materiály, nemoce, politika, počítače, software, lékařství a medicína, různé, literatura, technika, internet, účetnictví atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Náš tip, volný čas a zábava

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Onlinovky zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Závodní, Sportovní, Strategie, Vánoční online hry, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Online web Hry zdarma bez registrace, M, Adventní magazín, Vánoční svícen, Nejhranější online hry zdarma, pro dospělé, odkaz, Topmodelky a celebrity, cestování, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby

Fórky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O manželství, O Němcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Moudrosti, výroky, aforismy, rčení, bonmoty, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, aforismy, rčení, bonmoty, hlášky, myšlenky, z kategorií moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Informace, volný čas a zábava

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, ptáci, osobnosti a lidé, ženy a dívky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, halloween, symboly, zvířata, rostliny, nástroje a přístroje, hudba, zelenina, auta, Vánoce a Advent, náboženství, sport, přístroje, mapy, láska, smajlíci a emotikony, hmyz atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:Státní prapory všech zemí, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky motorek na plochu PC, tipy, zajímavosti, internetové stránky, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, Nejhranější hry online

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Faraon, Spisovatel, Herec, Obchodník, Ital, Malíř, Renesance, Francie, Mim, Normalizace, Sci-fi, Stoletá válka, Scénárista, Angličané, Sebevražda, Prezident USA, Závodník, NHL, Česká královna, Lord, Olympijský vítěz, Básník, Diplomat, Exilový prezident, Podnikatel, Generalissimus, Státník, New Jersey Devils, Svatý, Vojevůdce, Hokej, Poslanci, Husité, Zpěvák, Císař, Hudebnice apod.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, vtipné texty, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro děti, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Animace, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, zelenina, stavby, smajlíci a emotikony, ovoce, zvířata, dopravní prostředky, hudba, auta, jídlo a nápoje, rostliny, květiny, přístroje, náboženství, symboly, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, muži, Vánoce a Advent, nápoje, hmyz, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, Vánoční dekorace, Přehled zkratek a akronymů, webovky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Botswana, linky, Životopisy slavných osobností, URL, internet

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Internet, síť, volný čas a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, geocaching, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, země EU, politické strany a hnutí, hudební zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Oddechové hry, Deskovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, země EU, mezinárodní organizace, státy usa, měny, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Ilustrační obrázky, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Nejlepší školní testy a kvízy, Seznam vlajek amerických států, F, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, volný čas, humor, Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. vhodné pro tablet, PC, phablet, monitor, notebook, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, počítač, mobil, displej a pro operační systémy Windows 2000, Chrome OS, Linux Fedora, Mac, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows XP, OSX, Windows Me, Slackware. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, hudební tapety, květiny, kytky, wallpapery, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, sportovní pozadí, noční města, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, psi a štěňátka, letadla, auta, budovy a stavby, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1200x1920, 1152x1920, 320x568, 1024x600, hi res 2560x1920, 768x1024, 360x640, 360x720, 1440x900, 854x480, 1280x800, 1280x1024, 1024x768, 1440x960, 375x812, 2560x1600 atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromek, Cesmína, Windows, Václavské náměstí, Vánoční ubrusy, Vánoční koledy, Bramborový salát, Kavkazská jedle, Borovice, Píseň, Slámový adventní věnec, Mrazík, Křesťanství, Rostliny, Francouzsky, K Tisku, Koleda, Ohňostroj, Jezulátko, Bůh, Papírové ozdoby, Santa Claus, Popelka, Jarmark, Desktop, Umělý vánoční stromek, Přání, Vánoční svícen, Adventní věnec, Plocha, Vosí hnízda apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: B, zeměpis, multimédia, Přehled souborových přípon, info, Vánoční svíčky, Hry pro dívky online, Wallpapers na plochu počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Online vánoční webzine, webové stránky, V, British Virgin Islands,

Jeden fór na závěr. Vtip Klaus: Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny
Naše tipy
Gratulace a přání
Zajímavé internetové odkazy
Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.