Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Naše tipy, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, PC, ultrabook, tablet, notebook, obrazovka počítače, monitor, phablet, počítač, smartphone, displej a pro operační systémy Lubuntu, Windows 98, Windows XP, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Slackware, Mac, Microsoft Windows 8, macOS, Linux Ubuntu, Android. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, fantasy, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, květiny, Formule 1, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 800x1280, 375x667, 320x568, 3200x1800, 1440x900, 2160x3840, 1920x1440, 1440x960, 1440x2560, 1024x768, 360x640, 393x786, 1920x1080, 360x720, 2560x1440, 1280x768 atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Internet, síť, počítače a internet

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, vlastnosti, nadpřirozené osoby, státní správa, historie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, mytologie, poruchy, přezdívky, politici, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, sport, rodinné vztahy, křesťanství, filozofie atd.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vlajky států USA, Dárky, K, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Online hry pro děti zdarma, kuriozity

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, zvířata, muži, osobnosti a lidé, hudba, stavby, květiny, halloween, láska, náboženství, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, mapy, věda, auta, Vánoce a Advent, přístroje, rostliny, zelenina, ptáci, jídlo a nápoje, sport, ovoce atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat soubory těchto typů: dokumenty, obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, grafiku apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Moudra, výroky, úsloví, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, Moudra, výroky, úsloví, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdroje informací, A, zadarmo, Vánoční svíčky na stromeček i do oken, Přehled formátů souborů, Obrázky zdarma, volný čas, Vánoční píseň, Seznam vlajek měst České republiky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled států světa a jejich vlajek

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, hudební zkratky, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak spustit, jak importovat, jak převést soubory následujících typů: spustitelné soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, písma, fonty, obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventury, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Deskovky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Oddechové hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, zajímavosti, pro dospělé, Vlajka Africké unie, Nejlepší online hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled souborových přípon, Vánoční štóla, pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkaz, weby

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Frky, černý humor, fórky, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Frky, černý humor, fórky, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O škole, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Windows, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky o tchýních, O důchodcích, O ženách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O manželství apod.

Náš tip, počítače a internet

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Utah, Pensylvánie, Michigan, Virginie, Nové Mexiko, Severní Karolína, Nevada, Massachusetts, Nebraska, Florida, Havaj, Montana, Connecticut, Oregon, Maine, Kalifornie, Kansas, Arizona, Tennessee, Wyoming, Maryland, Washington, Aljaška, Iowa, Mississippi atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, země EU, vojenské hodnosti, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, info, cestování, Thierry Henry, Webové online testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, V, multimédia, internetové stránky

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Frky, černý humor, fórky, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Frky, černý humor, fórky, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O škole, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Windows, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky o tchýních, O důchodcích, O ženách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O manželství apod.

Informace, počítače a internet

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, sport, květiny, ptáci, nápoje, zvířata, Vánoce a Advent, muži, ovoce, láska, hudba, náboženství, rostliny, ženy a dívky, halloween, nástroje a přístroje, stavby, osobnosti a lidé, věda, symboly, přístroje, zelenina, dopravní prostředky atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobil, phablet, monitor, notebook, PC, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10, Java ME, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows 98, Slackware, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: letadla, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, rostliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, noční města, motorky, motocykly, dopravní prostředky, auta, květiny, kytky, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 640x480, 360x760, 375x812, 2048x1080, 360x640, 2560x1600, 1440x960, 854x480, 1920x1280, 375x667, 320x568, 1280x800, 1024x768, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1152x864 atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Vtipy, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: URL, Super online flash hry, Online hry pro děti zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vše o Vánocích, Cesmína a Vánoce, Online adventní magazín, Skvělé hry online zdarma, F, zeměpis, školství, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění,

Jeden fór na závěr. Vtip Nesouhlas s trestem: Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Doporučené odkazy
Adventní blahopřání k vánocům
Partnerské weby
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Naše tipy
Liverpool F.C.
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.