Texty Přání k Svátku
Textová sms přání k svátku, blahopřání k jmeninám pro muže, ženu, děti, podle jmen

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtípky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, internet, Obrázky vlajek měst ČR, Skvělé hry online zdarma, Přáníčka k výročí svatby, Dopravní značení, č, multimédia, Israel, Nejlepší školní testy a kvízy, M, Full HD wallpapers na PC, Nej hry online

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, psychologie, státní správa, politici, podnikání a podnikatelé, přezdívky, umělci, sport, poruchy, záliby, lékařství, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, historie, profese a zaměstnání, politika, křesťanství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Postřehové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Animace, Střílečky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Pro dívky, Akční hry, Závody aut a tak dále.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:Biografie slavných osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky států USA, internetové stránky, Cristiano Ronaldo football, Superhry a hry online zdarma, Obrázky ke stažení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Charlize Theron, info, Free game online hry, tipy

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Klíčová slova: F, webové stránky, Hry pro kluky, Jmenovky na dárky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro kluky, A, Cestovatelské stránky, Online testy zdarma, výukové pomůcky, Pozadí na plochu počítače, Světové vlajky

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Obrázky ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. lze použít v počítač, obrazovka počítače, ultrabook, displej, phablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, tablet, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Linux Fedora, OSX, Chrome OS, macOS, Windows 7, Mac, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 2000. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, budovy a stavby, operační systémy, Windows, auta, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, voda a bubliny, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, noční města, květiny, kytky, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 1152x768, 1080x1800, hi res 2560x1920, 2560x2048, 750x1334, Full HD 1080x1920, 854x480, 1152x1920, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 1800x1440, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1536x864 atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sochař, Zpěvačky, Hudba, Voják, Císař, Pedagog, Rétorika, Komunisté, Hejtmani, Státník, Imitátor, Generalissimus, Trest smrti, Atentát, Philadelphia Flyers, Druhá světová válka, KSČ, Kněz, Poslanci, Právník, Manýrismus, Egypt, Ministři, Továrník, KHL, Filozof, Archivář, Češi, Básník, Fotograf, Starověký Egypt, Herečka, Němci, ČSSD, New York Rangers, Historik apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v PC, monitor, ultrabook, tablet, počítač, displej, mobil, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Windows Me, Mac, BlackBerry OS, Lubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows NT, Linux Ubuntu, Java ME, Windows Server 2012. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, fantasy, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, motorky, sportovní a závodní auta, free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, ptáci, fraktály, Formule 1. Stahujte v rozlišení 393x786, 1280x800, 1920x1280, 1280x720, 3200x1200, 1200x1920, 4800x1200, 2560x1600, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1080x1920, 2560x2048, 1536x2560, 1024x768, 1680x1050 atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Vlajky spojených států amerických, Přehled souborových přípon, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Online zeměpisné testy zdarma, kuriozity, Obrázky a kliparty zdarma, Vánoční píseň, doporučujeme, cestování, Webové online testy zdarma

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Obrázky ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. lze použít v počítač, obrazovka počítače, ultrabook, displej, phablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, tablet, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Linux Fedora, OSX, Chrome OS, macOS, Windows 7, Mac, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 2000. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, budovy a stavby, operační systémy, Windows, auta, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, voda a bubliny, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, noční města, květiny, kytky, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 1152x768, 1080x1800, hi res 2560x1920, 2560x2048, 750x1334, Full HD 1080x1920, 854x480, 1152x1920, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 1800x1440, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1536x864 atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sochař, Zpěvačky, Hudba, Voják, Císař, Pedagog, Rétorika, Komunisté, Hejtmani, Státník, Imitátor, Generalissimus, Trest smrti, Atentát, Philadelphia Flyers, Druhá světová válka, KSČ, Kněz, Poslanci, Právník, Manýrismus, Egypt, Ministři, Továrník, KHL, Filozof, Archivář, Češi, Básník, Fotograf, Starověký Egypt, Herečka, Němci, ČSSD, New York Rangers, Historik apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Myšlenky, moudra, rčení, přísloví, bonmoty, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, Myšlenky, moudra, rčení, přísloví, bonmoty, hlášky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: URL, pro děti, počítače, V, Obrázky, kliparty, Poker na internetu, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vše pro zvířecí miláčky,

Jeden fór na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční rostliny
Tipy na zajímavé weby
Slova vánočních písní
Naše tipy
Onlinovky - online hry
Doporučené odkazy
Yasmine Bleeth
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.